به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبارخودرو,با نزدیک شدن به نمایشگاه پاریس در سری مطالبی با هدف آشنایی با محصولات شاخص خودروسازان که برای اولین بار در این گردهمایی بزرگ رونمایی خواهند شد، به معرفی این دستاوردهای جدید بپردازد. امیدواریم که این مطلب رضایت خاطر شما مخاطبان عزیز را جلب نماید.
بالاخره انتظارها برای دیدن اولین اس یو وی با برند آلفارومئو به پایان رسید و این خودروساز معتبر ایتالیایی از استلویو در نمایشگاه پاریس رونمایی خواهد کرد. استلویو بی شک یکی از ستاره های نمایشگاه پاریس خواهد بود. این اتومبیل که می‌تواند رقیبی جدی برای پورشه ماکان محسوب شود احتمالا از موتور جدیدی که در جولیا کوآدروفوگلیو بکار گرفته شده استفاده خواهد کرد. قدرت این موتور V6 2.9 لیتری تویین توربو جدید ۵۰۳ اسب بخار بوده و احتمالا در کنار آن شاهد گزینه های بنزینی و دیزلی دیگری نیز خواهیم بود.
آلفارومئو پیش از این اعلام کرده بود که برای سال ۲۰۱۸ هشت محصول جدید به بازار ارائه خواهد کرد که دو مدل از آنها اس یو وی خواهد بود و همانطور که وعده داده بود اولین نمونه از آنها به زودی در سال ۲۰۱۶ رونمایی خواهد شد. خودرویی که علاوه بر پورشه رقبای دیگری مانند آئودی Q5، بی ام و X3 و لکسوس NX را نیز در پیش رو خواهد داشت.
تصاویری که تا کنون از این خودرو گرفته شده عمدتا در پوشش استتار سنگین بوده و بنابراین فعلا درباره جزییات طراحی نمی‌توان اظهار نظر قطعی کرد اما به طور کلی می‌توان گفت با توجه به فرم انحنای سقف با یک اس یو وی کوپه روبرو هستیم. قطعا علاقه فیات کرایسلر پس از عرضه موفق اس یو وی اسپرت مازراتی لوانته به منظور ورود هرچه بیشتر در این بخش از بازار بیشتر شده و بین برندهای این غول خودروسازی درحال حاضر هیچ برندی ظرفیت آلفارومئو برای ارائه چنین محصولی را ندارد.
به گفته سرجیو مارچیونه مدیرعامل فیات کرایسلر، این محصول جدید قصد دارد تا بالاترین کیفیت سواری در کلاس خود را ارائه داده و آلفارومئو می­خواهد گام اول را با قدرت بردارد که انتخاب یک موتور قدرتمند نیز حاکی از همین موضوع می‌باشد. همانطور که گفته شد آلفارومئو علاوه بر استلویو قصد دارد تا یک اس یو وی دیگر را نیز تا سال ۲۰۱۸ یا حداکثر ۲۰۲۰ ارائه کند. البته اطلاعاتی که درباره این محصول در دست می‌باشد به مراتب کمتر از مشخصات استلویو است اما به گفته منابع داخلی شرکت اتومبیل مذکور یک اس یو وی هفت نفره لوکس بزرگ با کد تیپو ۹۶۲ خواهد بود.
منبع : autoexpress
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک