مرسدس بنز میباخ S600 مدل ۲۰۱۶ به صورت گذرموقت وارد کشورمان شده و آماده فروش است.
به گزارش اخبار خودرو به نقل از خبرماشین، قسمت جلوی این خودرو شبیه به کلاس S استاندارد و دارای جلوپنجره ای بازطراحی شده است. چراغ های جلوی LED و لامپ های دید در روز روشنایی خوبی را در جلوی این خودرو ایجاد می کنند.
این خودرو در مقایسه با کلاس S دارای فاصله بیش تری بین دو محور است. یک نشان میباخ روی ستون C این خودرو و در صندوق عقب این خودرو خاص بودن آن را به رخ می کشد. فاصله بیش تر بین دو محور این خودرو باعث افزایش فضای داخلی شده است. کابین درجه یک این خودرو دارای دو صندلی مستقل است که قابلیت خمیدگی ۴۳٫۵ درجه ای دارند.
این صندلی های ماساژور دارای تهویه هوا، گرم کن و روکش چرم ناپا هستند. دسته های صندلی این خودرو قابلیت گرم شدن دارند. در داخل S600 ویژگی های رفاهی و سرگرمی متعددی تعبیه شده است. روکش چوبی دست ساز با ساعت آنالوگ طراحی IWC با انحصار این خودرو افزوده است. یک سیستم صوتی سه بعدی ۱۵۴۰ وات Burmester نیز در این خودرو تعبیه شده است. پخش موسیقی با کیفیت در داخل این خودرو از طریق سیستم سرگرمی با ۲۴ بلندگو امکان پذیر است.
زیر کاپوت سدان S600 یک موتور ۶٫۰ لیتری V12 توربو با قدرت ۵۳۰ اسب بخار و گشتاور ۸۳۰ نیوتون متر تعبیه شده است. این خودرو با مجوز تردد ۶ ماهه و قابل تمدید تا یک سال به صورت گذرموقت با قیمت ۹۵۰ میلیون تومان به فروش می رسد.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک