به گزارش ایران پلاک - شرکت مدیران خودرو فروش مدل ۹۷ انواع خودروهای برند MVM شامل خودروهای ایکس۳۳اِس، ایکس۲۲ و ۳۱۵ اکسلنت را آغاز کرد.
به گزارش پرشین خودرو، تمام محصولات تولیدی مدیران خودرو مطابق با استاندارد های جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان ملی استاندارد ایران است و تمامی مجوزهای لازم از سازمان های ذیربط اخذ شده است.
مهندس اکبری معاون بازاریابی و فروش برند MVM با اعلام این خبر اظهار داشت: تمام توان عملیاتی واحد های اجرائی را بکار گرفته ایم تا خودروهای مشتریان را پیش از زمان وعده داده شده به مشتریان تحویل دهیم و سعی داریم این روند را تا آخرین روز‌های کاری سال ۹۶ ادامه داده تا رضایت مشتریان را بیش از پیش کسب کنیم.
وی با اشاره به دو کمپین در حال اجراء شامل " هیجان جام جهانی با مدیران خودرو" برای ۳۱۵ اکسلنت و "از زمین تا ماه با ایکس۳۳" اظهار داشت : در سال ۹۶ سعی کردیم با فعالیت های مشتری محور بعنوان یک پشتیبان و همراه همواره ارتباط خود را با مشتریان حفظ کنیم و به شکل های مختلف خدمات خود را ارائه کنیم و معتقدیم در سال جاری یکی از فعال‌ترین تیم‌های بازاریابی را در بین شرکت های همکار داشته ایم.
براساس این گزارش، به تازگی شرکت مدیران خودرو دو کمپین را برای مشتریان به اجرا گذاشته است.
کمپین اول "هیجان جام جهانی با مدیران خودرو" که طی قرعه کشی به سه خریدار خوش شانس خودرو ۳۱۵ اسپورت اکسلنت سفر رایگان برای تماشای مسابقه فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ به روسیه و به ۱۵ نفر دیگر سرویس دوره ایی رایگان یکساله اهداء خواهد شد. این کمپین از ۲۲ آذر آغاز و تا ۲۲ دیماه ادامه خواهد داشت.
کمپین دوم با نام "از زمین تا ماه با ایکس۳۳" با موضوع یافتن بیشترین پیمایش صورت گرفته با هریک از مدل های خودرو ایکس۳۳ می باشد که در نهایت جایزه ویژه ای را برای مالک خودرویی که بیشترین کیلومتر طی شده با ایکس۳۳ را داشته در نظر گرفته شده است و به ۳۳ نفر بعدی نیز سرویس دوره ای رایگان یکساله اهداء خواهد شد.
علاقه مندان می‌توانند برای اطلاع از شرایط فروش محصولات و جزئیات کمپین های در حال اجراء برای مشتریان خانواده بزرگ مدیران خودرو به وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir مراجعه کنند.

منبع : پرشین خودرو
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک