به گزارش ایران پلاک - پژو از وانت دو کابین جدید خود با طول ۵.۰۸ متر رونمایی می کند که مجهز به سیستم چهار چرخ محرک است. موتوری که برای این خودرو در نظر گرفته شده است موتور ۲.۵ لیتری توربو دیزل با ۱۱۵ اسب بخار قدرت و ۲۸۰ نیوتن متر گشتاور است که همراه با گیربکس ۵ دنده دستی عرضه می شود.
این مدل نشاندهنده برنامه های پژو برای بازگشت به این بازار به عنوان بخشی از رشد بین المللی این شرکت است. پژو ۴۰۳ Camionnette-Bâchée مدل ۱۹۵۶، پژو ۴۰۴ Camionnette-Bâchée مدل ۱۹۶۷ و پژو ۵۰۴ پیکاپ، وانت های قدیمی پژو بودند که به خصوص در بازار آفریقا خودروهای موفقی بودند.
پژو با تولید این مدل مشتریانی را هدف قرار داده است که در جستجوی یک وسیله نقلیه کاربردی هستند که در تمام شرایط قابل اعتماد باشد، استفاده و نگهداری از آن آسان باشد که برای فعالیت های خانوادگی و حرفه ای مناسب است.
شاید بتوان این اقدام پژو را پاسخی به وانت رنو اسکالان دانست، اما از سوی دیگر با توجه به سلطه خودروسازان ژاپنی و آمریکایی بر بازار خودروهای وانت جهان، باید منتظر ماند و دید که فرانسوی ها تا چه اندازه می توانند در این بازار پر رقابت تاخت و تاز کنند؟
به خصوص آنکه براساس شواهد موجود این وانت پژو در واقع نسخه فرانسوی شده از وانت چینی دانگ فنگ ریچ است که حالا نیز در بازار داخلی چین با همین نام عرضه می شود.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک