به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ،در ساخت الیزه ۲۵۰ از فیبر کربن و آلومینیوم بصورت گسترده استفاده شده است و قسمت هایی از خودرو مانند اسپویلر جلو، بال عقب، درب موتور، پانل دسترسی به جلو و همچنین قسمت هایی از صندلی چرمی از فیبر کربن ساخته شده اند. تمامی این تغییرات باعث شده این خودرو با کاهش وزن قابل توجه خود به رقم ۸۹۹ کیلوگرم برسد که در نهایت افزایش شتاب و چابکی الیزه ۲۵۰ را افزایش داده است.
موتور الیزه ۲۵۰ همان موتور آشنای ۱٫۸ لیتری سوپر شارژ با توان تولید ۲۴۳ اسب بخار قدرت و ۲۵۰ نیوتون متر گشتاور می باشد که توسط گیربکس شش سرعته خود می تواند در مدت بسیار کوتاه ۳٫۹ ثانیه از ۰ به ۶۰ مایل در ثانیه برسد و با سرعت ۱۵۴ مایل در مدت زمان ۱ دقیقه و ۳۴ ثانیه دور کامل مسیر تست سرعت لوتوس را پشت سر بگذارد.
از جمله تغییرات فنی انجام شده در لوتوس الیزه ۲۵۰ می توان به سیستم تعلیق و ترمز آن و همچنین بهبود عایق صدا اشاره کرد. امکاناتی مانند بلوتوس، اتصال ipod، سیستم تهویه و کروز کنترل از جمله مواردی است که به آن می توان عنوان کرد.
نسخه ۲۵۰ الیزه با قیمت ۴۷۹۰۰ پوند انگلیس با امکانات کامل قیمت گذاری شده است و این در حالی است پورشه ۷۱۸ کیمن S فقط ۲۰۰۰ پوند گرانتر می باشد.

----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک