به گزارش ایران پلاک - مزدا Flair واگن و نسخه کاستوم استایل آن در روزهای گذشته توسط شرکت خودروسازی مزدا رونمایی شد و انتظار می‌رود که در ماه فوریه سال جدید میلادی، در بازار انحصاری ژاپن عرضه شود.
گفتنی است که این خودرو برمبنای سوزوکی Spacia ساخته شده است، اما طراحی ظاهری آن بسیار جذاب‌تر بوده و می‌تواند سهم بیشتری از جذب مشتریان داشته باشد، هرچند مدل‌های استاندارد این خودرو دارای ظاهری نامتعارف و کودکانه است و مشتریان خاص خود را دارد، اما نسخه کاستوم آن بلاشک می‌تواند بازار فروش این برند را تضمین کند.
در زیر کاپوت این اتومبیل، از دو پیشرانه مشترک ۶۶۰ سی سی استفاده شده است که نسخه اول آن دارای ۵۲ اسب بخار قدرت بوده و می‌تواند ۶۰ نیوتن متر گشتاور داشته باشد، این درحالیست که پیشرانه دوم اتومبیل با سود جستن از توربوشارژر، می‌تواند نیرویی معادل ۶۴ اسب بخار و گشتاوری کمتر از ۱۰۰ نیوتن متر تولید کند که در ادامه هر دوی آنان به یک نیروی هیبریدی متصل شده و می‌توانند تنها ۲.۶ اسب بخار قدرت و همچنین ۵۰ نیوتن متر گشتاور بیشتری داشته باشند.
برای تبدیل و انتقال نیروی تولیدی پیشرانه‌های درون سوز اتومبیل، از یک جعبه دنده انتقال متداول CVT استفاده شده است که نیروی تولیدی موتور در مدل‌های استاندارد آن تنها به سمت چرخ‌های جلو ارسال می‌شود، اما مشتریان می‌توانند به صورت سفارشی از سیستم انتقال قدرت چهارچرخ محرک استفاده کنند.
در آخر هم قیمت گذاری این اتومبیل با ۱۱ هزار و ۷۷۷ دلار آغاز شده و در نسخه‌های فول آپشن کاستوم استایل هیبریدی XT به قیمت نهایی ۱۶ هزار و ۸۵۰ دلار می‌رسد.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک