به گزارش ایران پلاک - شرکت جهان نوین آریا، نمایندگی رسمی عرضه و خدمات پس از فروش محصولات نیسان در کشور، از شرایط فروش ویژه نیسان جوک اسپرت با موعد تحویل ۱۰ روزه خبر داد که در ادامه جزییات آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
همانطور که احتمالا می‌دانید، خودروی نیسان جوک در دو مدل "اسپرت" و "استاندارد" وارد بازار کشور شده است که حالا باتوجه به جدول ارائه شده از سوی شرکت جهان نوین آریا، در شرایط فروش جدید این شرکت تنها نسخه اسپرت آن با قیمت قطعی ۱۹۴ میلیون تومان برای فروش آماده شده است که به صورت اقساط ۱۲ ماهه در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. گفتنی است که پیش پرداخت این اتومبیل ۱۲۴ میلیون تومان بوده و مبالغ بازپرداخت آن برای دوره ۱۲ ماهه با نرخ سود ۱۸ درصد، به صورت ماهیانه چیزی حدود ۶ میلیون و ۴۱۸ هزار تومان خواهد بود که پس از ثبت نام، می‌توانید اتومبیل خود را تنها پس از ۱۰ روز دریافت کنید و از سواری با آن لذت ببرید.
در ادامه گفتنی است که خودروی نیسان جوک اسپرت در مشخصات فنی خود با طول ۴۱۳۵ میلی متر، عرض ۱۷۶۵ میلی متر، ارتفاع ۱۵۶۵ میلی متر و همچنین با فاصله بین دو محور ۲۵۳۰ میلی متر ساخته شده است که نسبت به نسخه استاندارد خود حدود ۲۰۰ کیلوگرم سنگین‌تر بوده و با یک پیشرانه ۱۶۱۸ سی سی چهار سیلندر توربوشارژر وارد بازار کشور شده است که در دور موتور ۵۶۰۰ قادر به تولید ۱۹۰ اسب بخار قدرت و همچنین در دور موتور ۲۰۰۰ می‌تواند گشتاور ۲۴۰ نیوتن متر داشته باشد که توسط جعبه دنده اتوماتیک CVT دریافت شده و به چرخ‌های اتومبیل ارسال می‌شود که حاصل آن در خروجی، بدست آمدن حداقل شتاب صفر تا صد ۸.۴ ثانیه و حداکثر سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت بوده است. مصرف سوخت این اتومبیل هم طبق ادعای سازنده، به ازای کارکرد ترکیبی ۱۰۰ کیلومتر چیزی معادل ۶.۵ لیتر خواهد بود.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک