به گزارش ایران پلاک - کمپانی خودروسازی فولکس واگن برای تقویت حضور "پاسات" در بازارهای جهانی، یک نسخه فیس لیفت از آن آماده خواهد کرد تا قبل از ورود این محصول به بازار کشور خودمان که در رابطه با این موضوع حاشیه‌های بسیار زیادی وجود دارد، شرکت خودروسازی فولکس واگن یک نسخه فیس لیفت آماده کند که قطعا در بهبود شرایط آن در بازار تاثیرگذار خواهد بود.
طبق ادعای منابع محلی آلمان، خودروی فولکس واگن پاسات فیس لیفت از تابستان سال ۲۰۱۸ میلادی با یک چهره نزدیک به فولکس واگن آرتئون و همچنین در پاییز همان سال به خط تولید اضافه شده و در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت که در طراحی ظاهری خود، به احتمال زیاد یک جلوپنجره مشبک جدید، چراغ‌های پیشانی جدید و همچنین برخی ویژگی‌های ظاهری فولکس واگن آرتئون را دریافت خواهد کرد تا ظاهر آن بهتر و جذاب‌تر به نظر برسد که در این صورت می‌توان یک موفقیت بیشتر برای آن متصور شد.
بسته تکنولوژی این اتومبیل می‌تواند گسترده‌تر از همیشه باشد که در این بین ممکن است یک سیستم رانندگی نیمه مستقل، سیستم سرگرمی جدید، شارژرهای بی سیم، جدیدترین سیستم سرگرمی و... مورد استفاده قرار گیرد که بدون شک، امکاناتی سفارشی پیش روی مشتریان قرار خواهد گرفت تا ماشین خود را باب میلشان خریداری کنند.
هنوز معیارهای فولکس واگن برای سیستم محرک اتومبیل مشخص نشده است، اما انتظار می‌رود که با یک پیشرانه جدید ۱.۵ لیتری از خانواده موتورهای TSI در اختیار مشتریان قرار گیرد که پس از دریافت بروزرسانی، می‌تواند در نسخه‌های پایه خود ۱۳۰ اسب بخار و درمدل‌های بالاتر هم چیزی حدود ۱۵۰ اسب بخار قدرت تولید کند. علاوه بر این، پیش بینی می‌شود که یک پیشرانه ۲ لیتری TSI با حداکثر خروجی قدرت ۱۹۰ اسب بخاری جایگزین پیشرانه ۱.۸ لیتری اتومبیل شود که تنها پس از رونمایی رسمی از اتومبیل، جزییات بیشتر آن مشخص خواهد شد.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک