به گزارش ایران پلاک - طبق آخرین خبرهای بدست آمده، کمپانی خودروسازی مرسدس بنز تایید کرده است که برند A کلاس این شرکت در مدل‌های سدان خود، یکی از اصلی‌ترین نماینده‌های این شرکت برای حضور در بازار ایالات متحده آمریکا خواهد بود تا مشتریان جوان را به سمت خود جذب کند.
پیش از این، اوایل سال ۲۰۱۷ میلادی شرکت خودروسازی مرسدس بنز از سدان A کلاس خود در در نمایشگاه اتومبیل گوانگژو چین و در قالب یک طرح کانسپت رونمایی کرده بود که در ابتدا پیش بینی می‌شد یک نسخه انحصاری تنها برای بازار چین باشد، اما حالا خبرهای خوبی به گوش می‌رسد که این اتومبیل علاوه بر چین، دیگر بازارهای جهانی را هم در بر خواهد گرفت که بازار ایالات متحده آمریکا یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین اهداف این شرکت برای عرضه A کلاس سدان خواهد بود.
بریتا سیگر، مدیر فروش جهانی مرسدس بنز در این خصوص عنوان کرد که خودروی سدان مرسدس بنز A کلاس برای مشتریان آمریکایی می‌تواند بسیار جذاب باشد. ما واقعا معتقد هستیم که طراحی ظاهری و همچنین سبک بدن مرسدس بنز A کلاس سدان یک پاسخ مناسب به نیازهای بازارهای جهانی بویژه ایالات متحده آمریکا خواهد بود. این یک خودروی بسیار جذاب برای جوانان است، اما نه تنها برای افراد جوان، بلکه دیگر اقشار جامعه نیز می‌توانند به خوبی از این اتومبیل استفاده کنند و مخاطبان گسترده‌تری داشته باشد، زیرا این یک محصول از شرکت خودروسازی "مرسدس بنز" است!.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک