به گزارش ایران پلاک - کمپانی خودروسازی نیسان برای تقویت حضور خود در سال ۲۰۱۸ میلادی، نیسان مورانو را با یکسری بروزرسانی های‌نرم افزاری و سخت افزاری و همچنین با یک افزایش قیمت اندک در مدل‌های پایه عرضه خواهد کرد که در ادامه سعی داریم جزییات آن را مورد بررسی قرار دهیم.
نسخه‌های پایه از شاسی بلند نیسان مورانو با نام "مورانو S" شناخته می‌شود که قیمت آن دارای ۳۰ هزار و ۵۵۰ دلار بوده و نسبت به گذشته یک افزایش قیمت ۷۸۰ دلار را تجربه کرده است که دلیل اصلی آن می‌تواند بکارگیری تجهیزات جدید صنعت خودروسازی از جمله سیستم هشدار برخورد از جلو، ترمزهای اضطراری و همچنین شامل تغییرات طراحی در کنسول مرکزی و استفاده از یک صفحه نمایشگر جدید ۸ اینچی می‌شود که مجهز به سیستم مسیریاب ماهواره‌ای، اپل کارپلی و همچنین آندروید شده است.
نسخه بالاتر نیسان مورانو تحت عنوان "مورانو SV" با قیمت ۳۳ هزار و ۸۵۰ دلار آماده عرضه به مشتریان شده است که از امکانات ویژه آن می‌توان به سیستم هشدار نقاط کور، سیستم هشدار ترافیکی بعلاوه دیگر سیستم‌های ایمنی اشاره داشت که بر روی نسخه پایه اتومبیل هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این، مشتریان می‌توانند نسخه "SV پرمیوم" را سفارش دهند تا سیستم کروز کنترل هوشمند دریافت کنند.
برای نسخه "مورانو SL" به قیمت ۳۸ هزار و ۲۵۰ دلار خواهیم رسید که ویژگی‌های منحصربه فرد آن شامل درب عقب الکتریکی و سقف مونروف بعلاوه یک بسته "نیمه شب" می‌شود که مضاف بر امکانات اصلی اتومبیل به مشتریان عرضه خواهد شد، این درحالیست که نسخه "پلاتین" نیسان مورانو با قیمت ۴۱ هزار و ۹۸۰ دلار فروخته شده و به سیستم‌های جدید مدیریت پیشرانه و همچنین پنل‌های سقفی دوگانه "مونروف" مجهز شده است.
در پایان هم بد نیست بدانید که خودروی نیسان مورانو در نسخه‌های ۲۰۱۸ به همراه یک پیشرانه ۳.۵ لیتری شش سیلندر عرضه خواهد شد که دارای ۲۶۰ اسب بخار قدرت و ۳۲۵ نیوتن متر گشتاور خواهد بود که این نیرو توسط یک جعبه دنده اتوماتیک "X ترونیک" دریافت شده و به چرخ‌های اتومبیل ارسال می‌شود که به سفارش مشتری، می‌توان هر چهارچرخ اتومبیل را محرک کرد.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک