به گزارش ایران پلاک - معمولا در مراکز پرجمعیت، مغازه‌های شلوغ، مسیرهای پرترافیک و... جای پارک به سختی پیدا می‌شود، بویژه ایام تعطیلات کریسمس در کشورهای خارجی که در مراکز مهم یا مکان‌های تفریحی و توریستی، به سختی جای پارک پیدا خواهد شد و مجبورید چند صد متر دورتر از محل مورد نظر جای پارک پیدا کنید.
در رابطه با ترافیک و اماکن شلوغ شهری، معمولا شرکت‌های بزرگ خودروسازی از شرایط موجود برای معرفی سیستم‌های ایمنی خود استفاده می‌کنند و یا ترجیح می‌دهند سیستم های کمک راننده و کمک پارک محصولات خود را معرفی کنند، اما کمپانی خودروسازی آئودی یک ایده متفاوت ارائه کرده است و آن هم نشان دادن زورآزمایی محصولاتش خواهد بود که در ویدیو زیر می‌توانید شاهد آن باشید.
به طور کلی، در ویدیو تبلیغاتی آئودی می‌توانید شاهد دو دستگاه خودروی آئودی RS۳ و RS۷ اسپرت‌بک باشد که هر دوی آنان برای پیدا کردن یک جای پارک تلاش می‌کنند، در همین حین برخی از سیستم‌های ایمنی اتومبیل از جمله سیستم کمک پارک اتومبیل معرفی می‌شود، اما هدف اصلی آئودی از ساخت این ویدیو، قطعا زورآزمایی محصولاتش و همچنین ترغیب مخاطب برای دیدن تمامی ویدیو خواهد بود که می‌توانید در انتها شاهد آن باشید.
در ادامه بد نیست بدانید که در زیر کاپوت آئودی RS۳ از یک پیشرانه جدید ۲.۵ لیتری استفاده شده است که دارای ۴۰۰ اسب بخار قدرت و ۴۸۰ نیوتن متر گشتاور بوده و می‌تواند یک شتاب صفر تا صد ۴.۱ ثانیه به همراه سقف سرعت ۲۸۰ کیلومتر بر ساعت بدون محدود کننده الکترونیکی داشته باشد.
علاوه بر این، در زیر کاپوت آئودی RS۷ اسپرت‌بک نیز یک پیشرانه ۴ لیتری توربوشارژر انجام وظیفه خواهد کرد که دارای ۵۶۰ اسب بخار قدرت و ۷۰۰ نیوتن متر گشتاور خواهد بود که تنها با مصرف سوخت ۹.۵ لیتری به ازای کارکرد ۱۰۰ کیلومتر بدست می‌آید.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک