به گزارش ایران پلاک - خودروهای مدل ۲۰۱۶ این شرکت به‌تعداد محدود، به‌صورت تحویل فوری و اقساط ۱۲ ،۱۴ و ۲۴ ماهه عرضه می‌شوند. خودروهای دی‌اس ۵ ال‌اس و دی‌اس ۶ با اقساط ۲۴ماهه بدون سود هستند.
خودروی دی‌اس ۵ نیز با اقساط ۱۴‌ماهه بدون سود و ۲۴ ماهه با سود ۱۸درصد و خودروی دی‌اس ۳ با اقساط ۱۲ ماهه بدون سود و ۲۴ ماهه با سود ۱۸درصد به مشتریان عرضه خواهد شد.
برای سایر مدل‌های ۲۰۱۷ این شرکت‌، شرایط فروش محصولات شامل تخفیفات خرید نقدی در نظر گرفته‌شده برای ۵ محصول دس‌اس از ۴ تا ۷ میلیون‌تومان و موعد تحویل ۱۵‌، ۳۰ یا ۶۰ روزه، بسته به انتخاب شیوه پرداخت است.
همچنین برای متقاضیان تحویل ۶۰ روزه محصولات دی‌اس، ۲۱ درصد سود مشارکت در نظر گرفته شده است. آرین موتور تابان در بخش فروش اقساطی‌، تسهیلات ۵۲ تا ۹۵ میلیون‌تومانی برای ۵ محصول دی‌اس در نظر گرفته است که طی اقساط ۱۲‌، ۱۴ یا ۱۸ ماهه بدون بهره از متقاضیان اخذ می‌شود.
همچنین علاقه‌مندان به بهره‌گیری از شرایط اقساطی ۲۴ ماهه می‌توانند این تسهیلات را با نرخ بهره ۱۸درصد بپردازند. در طرح فروش اقساطی مانند شرایط فروش نقدی سود مشارکت ۲۱ درصدی برای مشتریان طرح تحویل ۶۰ روزه در نظر گرفته شده است.
مبلغ اقساط ماهانه در این طرح فروش نیز برای ۵ محصول دی‌اس از ۲٫۶ تا ۶٫۷ میلیون تومان است که در مقایسه با خودروهای همرده مشابه، شرایط به‌مراتب بهتری در اختیار خریداران قرار داده شده است.

منبع : اخبار خودرو
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک