به گزارش ایران پلاک - مجله "کانسومر ریپورتز" طی آخرین تحقیقات و نظرسنجی‌هایی که در صنعت خودروسازی انجام داده است و به نظر می‌رسد تنها بازار آمریکا را در نظر گرفته باشد، چند روز پیش لیستی از شرکت‌های خودروساز قابل اعتماد برای مصرف کنندگان ارائه کرده که جزییات آن را در خودروبانک مورد بررسی قرار دادیم، اما حالا این مجله لیستی از ۱۰ خودروی غیرقابل اعتماد بازار، یا بهتر است بگوییم خودروهای دارای کمترین اعتماد را منتشر کرده است که در ادامه به آنان اشاره داشته‌ایم.
برای آشنایی بهتر شما با مجله "کانسومر ریپورتز"، باید گفت که این مجله در آمریکا و با نام رسمی "Consumer Reports" فعالیت خود را از سال ۱۹۳۶ میلادی آغاز کرده است و عمده فعالیت‌های خود را بر روی مصرف کنندگان، آموزش‌های عمومی و حمایت از آنان معطوف کرده است که حوزه مشخصی نداشته و در تمامی زمینه‌ها اگر مصرف کننده حضور داشته باشد، ورود پیدا می‌کند. در تمام زمینه‌های فعالیت این مجله، تاکنون ۷ میلیون مشترک برآورد شده است که با این مجله همکاری مستقیم و غیرمستقیم دارند. جالب است بدانید هزینه تست‌های سالیانه این مجله برابر با ۲۵ میلیون دلار عنوان شده است!!.
به بحث اصلیمان برگردیم، به ۱۰ خودرویی رسیدیم که از دید مخاطبان مجله کانسومر ریپورتز کمترین قابلیت اعتماد را دارند، حال ما هم به ترتیب با در نظر گرفتن اهمیت (شماره گذاری شده) جایگاهی، آن‌ها را برای شما معرفی خواهیم کرد.
۱۰- شورلت کامارو
۹- مرسدس بنز GLC کلاس
۸- جگوار F-Pace
۷- جی.ام.سی آکادیا
۶- فیات ۵۰۰
۵- فورد فوکوس
۴- فورد فیستا
۳- ولوو XC۹۰
۲- کادیلاک اسکالاد
۱- تسلا مدل S

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک