به گزارش ایران پلاک - موضوع تست پیش از خرید خودرو یکی از مباحثی است که همواره توسط خودروسازان یا وارد کنندگان نادیده گرفته می شده است و مشتریان نیز از سر ناچاری بدون برآورده شدن این حق طبیعی و اساسی خود، نسبت به انتخاب و خرید خودروها اقدام می کردند، اما این رویه طی چند سال اخیر در حال عوض شدن است و هراز چند گاهی برخی از شرکت های بخش خصوصی، امکان تست خودروها را پیش از خرید در پیست ها و محیط های بسته برای مشتریان فراهم می آورند.
اما حالا نگین خودرو به عنوان یکی از مهمترین بازیگران عرصه واردات خودرو قصد دارد تا به شکلی گسترده تر در این زمینه وارد عمل شود و در همین راستا تعداد قابل توجهی از خودروهای تلیسمان و کولئوس را برای تست درایو مشتریان در اختیار نمایندگی های خود در تهران و چند شهر دیگر قرار داده است.
علاقه مندان می توانند با مراجعه به وب سایت نگین خودرو و ثبت نام در بخش مربوط به تست درایو، تنها با داشتن گواهینامه رانندگی، پشت فرمان رنو تلیسمان و رنو کولئوس بنشینند و طعم رانندگی با پرچمداران رنو در بازار ایران در کلاس های سدان و کراس اور را بچشند.
گفتنی است که رنو تلیسمان با توجه به بهره مندی از پیشرانه ۱.۶ لیتری توربو با قدرت ۱۹۰ اسب بخار از اسپرت ترین سدان های سایز متوسط بازار محسوب می شود و رنو کولئوس نیز با توجه به ساختار فنی شناخته شده و طراحی به روز، یکی از جدید ترین کراس اوور های معرفی شده در بازه قیمتی ۲۰۰ الی ۲۵۰ میلیون تومان است و از همین رو هر دو خودرو در زمره نمونه های رقابتی و پر فروش در کلاس خود قرار می گیرند و ظرف چند ماه اخیر نظر مشتریان زیادی را جلب کرده اند.
نگین خودرو در کنار این مورد، چند ماهی است که طرح عظیم خود برای توسعه مراکز خدمات پس از فروش و تسریع روند تامین قطعات را نیز ایجاد کرده است و در نظر دارد بازاری برای خرید و فروش خودروهای دست دوم خود نیز ایجاد نماید.
این برنامه ها در کنار توسعه چند مرکز فروش و خدمات پس از فروش جدید، از تلاش مستمر نگین خودرو برای عرضه خودروهای شاخص رنو در بلند مدت خبر می دهد و امید است این تلاش در نهایت به تحول در بازار خودروهای وارداتی کشورمان منجر شود.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک