به گزارش ایران پلاک - در اوایل شهریور ماه سال جاری شاهد رونمایی از خودروی آریزو۵ با موتور توربو شارژ و تجهیزات مشابه مدل اکسلنت فعلی تحت نام Te نمود ، این خودرو با بهره گیری از موتور توربو شارژ مشابه خودرو تیگو۷ ( قدرت ۱۴۷ اسب بخار و گشتاور ۲۱۰ نیوتن بر متر) شتاب قابل قبولی را به دوستاران یک سدان زیبا و اسپورت هدیه بدهد.
نکته قابل اهمیت در تغییرات خودرو آریزو توربو در مقایسه با مدل فعلی ، موتور خودرو میباشد ، موتوری ۱.۵ لیتری خودرو دارای توربوشارژ ساخت شرکت معروف آمریکایی هانیبال میباشد که دقیقا مشابه تیگو۷ میباشد.
عملکرد بالای این موتور که توانست از لحاظ بهره وری عملکرد بالایی را از آن خود نماید ، در خودروی تیگو۷ خود را نشان داده است ، خودروی آریزو۵ توربو انتهای سال پیش توسط شرکت مدیران خودرو تست های آزمایشی خود را در نواحی گوناگون آب و هوایی کشور گذراند و توانست نتیجه موفقیت آمیزی را حاصل نماید.
آریزو ۵ توربو به زودی به عنوان گزینه ایی مطلوب برای جوانان و علاقمندان یک خودروی سدان پرقدرت وارد خیابانها خواهد گردید تا پاسخگوی نیاز مشتریان ایرانی باشد.
این خودرو همانند سایر محصولات چری دارای ۵ سال یا ۱۵۰.۰۰۰ کیلومتر گارانتی میباشد و همچنین مانند خودروی تیگو۷ دارای ۲ سال یا ۶ نوبت سرویس رایگان میباشد.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک