به گزارش ایران پلاک - بی ام و سری ۷ خودرویی است که به هیچ وجه نیاز به معرفی ندارد و آخرین نسل آن نیز از زمان معرفی خود در سال ۲۰۱۵ در کانون توجه خودرو دوستان قرار داشته است. این خودرو همچنین اولین نسل از سری ۷ است که در مدل پلاگین هیبریدی نیز عرضه خواهد شد.
اما یک مدل از سری ۷ در شهر ابوظبی کشور امارات وجود دارد که بسیار خاص بوده و تنها یک عدد بی ام و سری ۷ با چنین مشخصاتی در جهان وجود دارد. این خودرو به رنگ زرد با نام آستین رنگ آمیزی شده است که این رنگ پیش از این تنها در مدل های M۴ و M۳ مورد استفاده قرار گرته بود. رینگ های موجود بر روی این خودرو نیز از نوع چند پره ۲۱ اینچی هستند. با این وجود خاص ترین بخش این خودرو همان رنگ خاص آن است.
در داخل کابین شاهد استفاده از چرم کرم رنگ بر روی صندلی ها، داشبورد و کنسول مرکزی هستیم. در کنار این چرم از تزیینات چوبی زیبایی نیز استفاده شده است. با این حال اگر تو دوزی خودرو به رنگ تمام مشکی می بود می توانست جذابیت بیشتری داشته باشد.
در خصوص موتور این خودرو هم باید اشاره کرد که سری ۷ مورد بحث از کد ۷۶۰ است و در زیر کاپوت آن موتور ۱۲ سیلندر ۶.۶ لیتری توربو قرار گرفته است که می تواند ۶۱۰ اسب بخار قدرت و ۸۰۰ نیوتن متر گشتاور را تولید کند. این نیرو با استافده از یک گیربکس ۸ دنده ی اتوماتیک به هر چهارچرخ این خودرو انتقال پیدا می کند و سبب شده است تا شتاب صفر تا صد کیلومتر این مدل تنها ۳.۷ ثانیه و حداکثر سرعت آن نیز ۳۰۴ کیلومتر بر ساعت باشد.
این مدل بی ام و در حالت عادی در کشور آلمان قیمتی در حدود ۱۶۸ هزار یورو دارد اما نسخه ای که تصاویر آن را ملاحظه می کنید قیمتی بسیار بالاتر داشته که البته فعلا اعلام نشده است اما مطمئنا افراد بسیاری هستند که حاضرند برای یک سدان لوکس و قدرتمند که تنها ۱ عدد از آن در دنیا وجود دارد مبالغ هنگفتی را هزینه کنند.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک