گروه بین الملل: فورد با هدف توسعه سریع فناوری های خودران، از تعهد خود برای سه برابر کردن سرمایه گذاری هایش ظرف سال های آینده خبر داد.

به گزارش خبرخودرو، فورد در کنگره جهانی موبایل خودروی کوچک کوگا را رونمایی کرد و از آوردن فناوری های ارتباطی جدیدی به بازار سال جاری اروپا خبر داد.

فورد که این روزها فعالیت بسیاری در زمینه خودروهای خودران دارد از سه برابر شدن سرمایه گذاری مهندسی خود در فناوری های کمکی رانندگی، افزایش سرعت خودروهای نیمه خودکار، سامانه های پارک و البته خودروهای تمام خودران در آینده خبر داد. وی برنامه مشخصی را برای نمایش میزان سرمایه گذاریش اعلام نکرد ولی از تعهد بالای ورود در این زمینه صحبت کرد و گفت: زمانی که اولین خودروی خودران فورد معرفی شود، قابلیت خدمات دهی به میلیون ها نفر در سراسر جهان و نه تنها مشتریان لوکس را خواهد داشت.

فورد در حال حاضر مشغول آزمایش خودروهای فوق در شریط برفی و زمستانی است و مراکز آزمایشی متعددی را در ایالات متحده و آلمان بر پا کرده و از این حیث پیشروترین خودروساز محسوب میشود. فورد با توجه به برنامه هایش فعلی پیش بینی کرده که اولین محصول خودرانش تا چهار سال آینده معرفی شود.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک