به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ، در ویدئویی که در یوتیوب منتشر شده کادیلاک یک نمایشگر مفهومی نشان دهنده وضعیت خودرو را به نمایش گذاشته که به نوعی شبیه به نمایشگرهای دوگانه و عریض بکار رفته در کلاس S مرسدس بنز میباشد. اما تفاوتی که در این فیلم توضیح داده میشود این است که این نمایشگرها از نوع منحنی و OLED بوده و توسط شرکت LG توسعه داده شده اند.
نمایشگرهای OLED در واقع از پیشرفته ترین فناوری های موجود در عرصه الکترونیک هستند اما تاکنون چندان از آنها در صنایع اتومبیل استفاده نشده بود. اگر بخواهیم به موارد نادر از این دست اشاره کنیم میتوانیم از کانسپت آئودی پرولوگ ۲۰۱۴ نام ببریم که در آن از نمایشگر OLED استفاده شده بود اما هم آئودی و هم بی ام و تجربه بکارگیری این فناوری را در چراغ های عقب برخی محصولاتشان دارند و نه نمایشگرهای داخل خودرو. اما کادیلاک عنوان کرده این فناوری در محصولات آینده اش استفاده خواهد شد.
پیش از این کادیلاک وعده داده بود که روز پنج شنبه ۱۸ آگوست در صفحه رسمی فیس بوک خود، تصاویر محصول جدیدش را به نمایش خواهد گذاشت که احتمالا همان مدلی است که مدیرعامل این شرکت، یوهان د نیسچن از آن به عنوان پرچمدار سدان های تولیدی کادیلاک نام برد بود و CT8 نام خواهد داشت.

----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک