به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ، همانطور که مرسدس در شبکه های اجتماعی خود عنوان کرده این اتومبیل جدید که تصویر جلوپنجره آن منتشر شده قرار است یک کوپه اسپرت پهن و عریض باشد.
هرچقدر چراغ های جلوی این مرسدس نازک هستند در عوض جلوپنجره آبشار مانند آن بزرگ و پهن است و درپوش موتور کشیده آن کاملا در هماهنگی با ظاهر خودرو در نمای کناری قرار دارد.
این طرح چندان شبیه مرسدس هایی که تاکنون دیده ایم نیست، هرچند میتوان طرح جلوپنجره با خطوط عمودی آن را الهام گرفته از AMG GT R دانست. نکته دیگر که در جلوپنجره جلب توجه میکند نشان میباخ میباشد که پایین ستاره بنز قرار گرفته است.
در ابتدا ما نیز مانند بقیه نمیدانستیم که آیا این یک طرح مفهومی است یا یک خودروی تولید انبوه اما تیزر جدید مرسدس بنز مشخص کرد که این محصول یک کانسپت میباشد که « ویژن ۶ » یا به اختصار ۶ نام گرفته است. از مرسدس میباخ ۶ به طور رسمی در گردهمایی پبل بیچ در ۱۸ آگوست رونمایی خواهد شد.
اگر در یادآوری اسم خودرو به مشکل برخوردید به خاطر داشته باشید که عنوان ۶ به دلیل طول ۶ متری آن در نظر گرفته شده است. میباخ ۶ به نظر میرسد طولی در حدود ۲۳۲ اینچ داشته باشد، یعنی حتی کشیده تر از مرسدس میباخ S600 سدان که ۲۱۴٫۶ اینچ طول دارد.
به نظر میرسد مرسدس بنز همانند دو سال پیش که با کانسپت شگفت انگیز و زیبای « ویژن گرن توریزمو » در پبل بیچ شرکت کرده بود اکنون یک میباخ کوپه جذاب و تماشایی را با خود به همراه آورده است. اتومبیلی که قطعا چشم های زیادی انتظار دیدن آن را میکشند.
منبع : motortrend
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک