به گزارش ایران پلاک - کمپانی خودروسازی مرسدس بنز برای حضور در نمایشگاه بین المللی فرانکفورت آلمان که یک نمایشگاه محلی برای این خودروساز آلمانی به شمار می‌رود، دو نسخه ویژه و منحصربه فرد AMG G۶۳ و همچنین AMG G۶۵ را به نمایش در خواهد آورد.
اگر تا امروز فکر می‌کنید که نسخه‌های استاندارد مرسدس بنز G کلاس جذاب نیستند، کمپانی خودروسازی مرسدس بنز این نسخه ویژه را آماده کرده است که مجموعه کاملی از بروزرسانی‌های ظاهری و باطنی دریافت کرده و حالا بسیار جذاب‌تر از همیشه شده است که ویژگی‌های منحصر به فرد آن می‌تواند رنگ بسیار ویژه "خاکستری مونزا" بر روی بدنه اتومبیل، رینگ‌های ۲۱ اینچی آلیاژی مشکی مات بر روی G۶۳ و پولیش سرامیکی بر روی G۶۵ با ابعاد لاستیک ۴۰/۲۹۵ می‌شود.
علاوه بر این، در داخل کابین اتومبیل هم از روکش‌های چرمی بر روی پنل‌های داخلی بدنه از جمله پنل‌های داخلی درب‌ها/ بر روی داشبورد/ کنسول ابزار و...، صندلی‌های اسپرت AMG با روکش‌های چرمی و همچنین از ۶ رنگ متفاوت برای پرده اتومبیل استفاده شده است. هرچند می‌توان به صورت سفارشی از صندلی‌های جدید مجهز به تهویه استفاده کرد.
گزینه‌های موتوری ثابت باقی مانده است، یعنی نسخه G۶۳ با یک پیشرانه ۵.۵ لیتری هشت سیلندر توربو دوقلو به مشتریان خود عرضه خواهد شد که خروجی قدرت آن به عدد ۵۶۳ اسب بخار و همچنین گشتاور خروجی آن هم به عدد ۷۶۰ نیوتن متر خواهد رسید، این درحالیست که با انتخاب نسخه G۶۵ از این خودروی شاسی بلند آفرودی و لوکس، می‌توان از یک پیشرانه ۶ لیتری دوازده سیلندر بهره‌مند شد که حداکثر خروجی قدرت آن به ۶۲۰ اسب بخار و بیشینه گشتاور آن هم به ۱۰۰۰ نیوتن متر می‌رسد.
در بازار اروپا، نسخه‌های منحصربه فرد AMG G۶۳ با قیمت ۱۶۳ هزار و ۱۲۵ یورو، یعنی چیزی معادل ۲۴۳ هزار و ۵۵۰ دلار به مشتریان عرضه خواهد شد ، این درحالیست که برای داشتن یکی از نسخه‌های ویژه AMG G۶۵، باید هزینه بالاتر ۲۸۷ هزار و ۶۵۸ یورو، یعنی چیزی معادل ۴۲۹ هزار و ۴۸۲ دلار را پرداخت کرد.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک