به گزارش ایران پلاک - تخفیف نقدی در نظر گرفته شده برای ۵ محصول DS از ۴ تا ۷ میلیون تومان و موعد تحویل ۱۵ ، ۳۰ و یا ۶۰ روزه، بسته به انتخاب شیوه پرداخت است. همچنین برای متقاضیان تحویل ۶۰ روزه محصولات DS، ۲۱ درصد سود مشارکت در نظر گرفته شده است.
ارزان‌ترین محصول DS در این شرایط مدل هاچ‌بک DS ۳ با قیمت ۱۳۵٫۴ میلیون تومان ( با احتساب ۴ میلیون تومان تخفیف) است و تنها خودرو سدان این برند پریمیوم فرانسوی۵LS است که با احتساب تخفیف با قیمت نقدی ۱۸۸٫۷ میلیون تومان به متقاضیان عرضه خواهد شد.
آرین موتور تابان در بخش فروش اقساطی ، پیشنهادهای ویژه‌ای برای مشتریان دارد. در این شرایط تسهیلات ۵۲ تا ۹۵ میلیون تومانی برای ۵ محصول DS در نظر گرفته شده است که طی اقساط ۱۲ ، ۱۴ یا ۱۸ ماهه بدون بهره از متقاضیان اخذ می‌شود.
همچنین علاقمندان به بهره‌گیری از شرایط اقساطی ۲۴ ماهه می‌توانند این تسهیلات را با نرخ بهره ۱۸درصد بپردازند. مانند شرایط فروش نقدی سود مشارکت ۲۱ درصدی برای مشتریان طرح تحویل ۶۰ روزه در طرح فروش اقساطی نیز در نظر گرفته شده است.
مبلغ اقساط ماهیانه در این طرح فروش برای ۵ محصول DS از ۲٫۶ تا ۶٫۷ میلیون تومان است که در مقایسه با خودروهای همرده مشابه، شرایط به مراتب بهتری را در اختیار خریداران قرار داده شده است.
همچنین طرح های فروش ویژه نقدی-مشارکتی و اقساطی-مشارکتی را با موعد تحویل ۹۰ ، ۱۲۰ یا ۱۸۰ روزه در نظر گرفته شده است که در طرح نقدی سود مشارکت حداقل ۲۶ درصدی، شرایط ایده آلی را برای سرمایه‌گذاری در اختیار متقاضیان وجود دارد.
این هفته شرکت نگین خودرو تغییری در شرایط فروش نسبت به هفته های قبل ایجاد ننموده است و همچنان دو محصول داستر و خودرو سیمبل خود را با پیش پرداخت های متنوع و تعداد اقساط متنوع تا سقف ۲۴ ماه برای داستر و ۳۰ ماهه برای خودرو سیمبل به فروش می رساند. ضمنا فروش رنو کولئوس و تلیسمان اقساطی فعلا متوقف شده است.
شرایط فروش خودرو جدید ۵۳۰i که توسط پرشیا خودرو در هقته گذشته اعلام شده بود همچنان ادامه دارد و قیمت این خودرو از ۴۸۹ میلیون تومان آغاز و برای مدل سوپر اسپورت مدل ۲۰۱۷ تا قیمت ۵۷۹ میلیون تومان ادامه خواهد داشت. شرایط پرداخت اقساط ۶ الی ۲۴ماه برای این خودرو در نظر گرفته شده است. پیش پرداخت ها نیز در حدود ۵۰ درصد قیمت خودرو را تشکیل می دهند.

منبع : اخبار خودرو
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک