به گزارش ایران پلاک - کمپانی خودروسازی میتسوبیشی برای بهبود موقعیت محصولات خود در بازار، برای دو خودروی میتسوبیشی "میراژ" و سدان "میراژ G۴" یکسری بروزرسانی ارائه کرده است که در ادامه جزییات این بروزرسانی را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
در حال حاضر باتوجه به اعلام گروه خودروسازی میتسوبیشی به نمایندگی‌های مجاز خود در سراسر ایالات متحده آمریکا، سطح ورودی "میراژ ES" دارای چندین ویژگی جدید و مفید است که به ترتیب شامل یک صفحه نمایشگر ۷ اینچی لمسی با قابلیت اتصال بلوتوث است. این مدل همچنین به یک دوربین دید عقب و کنترل کننده‌های سیستم صوتی بر روی غربیلک فرمان مجهز شده است. هرچند این مدل در کنار نسخه GT به یک پورت USB در کنسول مرکزی مجهز شده است.
نسخه سدان میراژ G۴ تیپ SE هم دارای تمام ویژگی‌های جدیدی است که همتای هاچ بک خود از آن سود می‌برد، یعنی یک پورت USB در کنسول مرکزی و صفحه نمایشگر ۷ اینچی لمسی مجهز به بلوتوث و دوربین دید عقب و کنترل کننده‌های سیستم صوتی بر روی غربیلک فرمان. اما این نسخه به تجهیزات ویژه‌ای هم مجهز شده است که می‌تواند دستگیره‌های جدید برای درب‌های اتومبیل و همچنین رینگ‌های جدید ۱۵ اینچی آلیاژی باشد.
هر دو مدل از میتسوبیشی میراژ در نسخه "هاچ بک" و "سدان" به یک پیشرانه ۱.۲ لیتری سه سیلندر مجهز شده است که شرکت خودروسازی میتسوبیشی وعده یک "ترکیب هارمونی شتاب با کارایی بهتر" را به مشتریان خود داده است که می‌تواند ۷۸ اسب بخار قدرت و ۱۰۰ نیوتن متر گشتاور داشته باشد.
در پایان شرکت خودروسازی میتسوبیشی اعلام کرده است که نسخه هاچ بک "میراژ" با قیمت ۱۳ هزار و ۳۹۵ دلار به مشتریان عرضه خواهد شد، این درحالیست که نسخه سدان "میراژ G۴" قیمتی معادل ۱۴ هزار و ۳۹۵ دلار دارد.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک