فرمانده انتظامی شهرستان رشت از دستگیری سارق لوازم خودرو که در تصمیمی عجیب رودخانه را برای فرار انتخاب کرده بود، در این شهرستان خبر داد.
به گزارش ایران پلاک به نقل از ایسنا، سرهنگ «رحیم شعبانی»، فرمانده انتظامی شهرستان رشت از دستگیری یک سارق لوازم خودرو در آب رودخانه خبر داد و اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت پلیسی 110 مبنی بر اعلام نیاز یک شهروند به حضور مأمور انتظامی، گشت عملیاتی 110 کلانتری 15بلافاصله در محل حاضر شد.
وی با بیان این‌که فردی در حین سرقت لاستیک خودرو وی بوده است، افزود: سارق با دیدن من قصد فرار با خودروی پراید شخصی اش داشت که به‌علت روشن نشدن خودرو به کوچه های اطراف گریخت.
این مقام انتظامی شهرستان رشت، با تأکید بر این‌که مأموران پلیس با یقین براین‌که فرد سارق هنوز از محل سرقت موفق به فرار نشده است، به بررسی محل پرداختند، گفت: با بررسی مأموران انتظامی کلانتری 15 متهم که در کنار یک رودخانه حضور داشت در تصمیمی عجیب برای فرار خود را به داخل رودخانه می اندازد.
شعبانی با بیان این‌که مأمور انتظامی با شجاعت برای دستگیری فرد متهم خود را به آب عمیق انداخت، اضافه کرد: مامور انتظامی با استفاده از شگردهای پلیسی موفق به دستگیری متهم درون آب این رودخانه شد.
وی با یادآروی این‌که مامور پلیس و متهم حین دستگیری دچار جراحت شده بودند و برای مداوا به مرکز درمانی منتقل شدند، یادآور شد: سارق با کنترل پلیس در مرکز درمانی در حال درمان است.
شعبانی با تاکید براین‌که این سارق 33 ساله اهل و ساکن شهر رشت بود، یادآور شد: در بررسی های صورت گرفته از سوابق این متهم مشخص شد که فرد مذکور دارای سابقه سرقت خودرو و لوازم خودرو است.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک