به گزارش ایران پلاک - شاید باید اولین خودروی ایکاپ را پژو ۲۰۰۸ می‌دانستیم اما تاخیر در تولید و حواشی فروش آن چنان زیاد بود که قبل از آن پژو ۵۰۸ که به صورت کامل وارداتی بود پای به خیابان‌ها گذاشت و نام اولین خودروی ایکاپ را برای خود ثبت کرد.
حدوداً اواسط مردادماه بود که پژو ۵۰۸ توسط ایکاپ به صورت ۱۰ روزه فروخته شد و قیمت آن ۱۷۹ میلیون تومان اعلام شده بود. با این قیمت پژو ۵۰۸ رقیب خودروهایی چون رنو تالیسمان و یا کیا اپتیما خواهد بود و حال با ورود این خودرو به خیابان‌های کشور باید منتظر عکس‌العمل بازار به این تازه وارد فرانسوی باشیم.
پژو ۵۰۸ به یک پیشرانه ۱.۶ لیتری توربو مجهز شده که می‌تواند حداکثر ۱۶۵ اسب بخار را تولید کند. شاید باید گفت پژو ۵۰۸ آنچنان کارت برنده‌ای در مقابل رقبا ندارد و سطح امکانات و موتور قدرتمند رنو تالیسمان و شرایط خوب بازار دست دوم کره‌ای‌هایی چون هیوندای سوناتا و کیا اپتیما، شرایط را برای پژو ۵۰۸ بسیار سخت خواهد کرد.
نکته مهم دیگری که در مورد پژو ۵۰۸ کنونی وجود دارد، این است که نسل جدید پژو ۵۰۸ در حال آزمایش است و حتی عکس‌های جاسوسی از آن نیز منتشر شده است و به زودی شاهد عرضه نسل جدید پژو ۵۰۸ خواهیم بود.
حال بعد از عرضه پژو ۵۰۸، باید منتظر عرضه پژو ۲۰۰۸ و پژو ۳۰۱ به عنوان دیگر خودروهای شرکت ایکاپ باشیم و ببینیم که آیا این خودروها می‌توانند موفقیتی را در بازار ایران کسب کنند و چقدر سهم بازار را در مقابل حریفان خود بدست خواهند آورد؟

منبع : خودرو بانک

----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک