به گزارش ایران پلاک - با توجه به آگهی‌های فروش منتشر شده در فضای مجازی، گویا برخی نمایندگی‌های خودرویی در مناطق آزاد جنوب کشور فروش جیلی GC۹ را آغاز کرده‌اند. به گفته یکی از نمایندگی‌ها از بهمن ماه سال جاری عرضه این خودرو با پلاک ملی آغاز می‌شود.
حال سوال اینجاست که در حال حاضر خودروسازان بم به‌عنوان نماینده رسمی و شریک تجاری جیلی در ایران شناخته می‌شود و معلوم نیست چگونه به جای خودروسازان بم، برخی این فروش را انجام می‌دهند؟در همین رابطه یک مقام مسئول در این خصوصی توضیحاتی به خبرنگار روزنامه « دنیای‌خودرو» ارائه کرد.
وی گفت: اولا،معمولا مقام آگاه در این موارد کسانی هستند که با شرکت اصلی رابطه تجاری دارند. بر این اساس در حال حاضر یا خودروسازان بم باید پاسخگو باشد یا جیلران به عنوان شرکتی که پیشتر با شرکت مادر رابطه تجاری داشته است. در واقع این دو شرکت هستند که باید بر اساس مستندات مطلبی را عنوان کنند. لذا به نظر می‌رسد که نقل قول از جانب فردی که نمایندگی هیچ کدام از این شرکت ها را نداشته، نمی‌تواند سندیت داشته باشد . ثانیا، پیشنهاد می‌شود که کسانی که اخبار جیلی را در ایران دنبال می‌کنند و یا دنبال محصولات جدید این شرکت در بازار هستند صحت و سقم اخبار را صرفا از یکی از دو شریک قبلی و جدید جیلی در ایران مطالبه کنند تا در دام کلاهبردارانی که این روزها از آب گل‌آلود ماهی می‌گیرند، گرفتار نشوند.

منبع : شهرخبر
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک