این خودروی جمع و جور و فشرده شهری همانند نسخه‌های غیر الکتریکی دچار فیس لیفت و تغییرات ظاهری شده است. بدین معنی که سپرهای جلو، چراغ‌ها جلو و چراغ‌های روزتاب LED و چراغ‌های عقب بازطراحی شده‌اند. آینه‌های جانبی نیز تغییر کرده‌اند و یک دیفیوزر نیز در زیر سپر عقب نصب شده است.
به گزارش ایران پلاک قدرت این خودرو همچنان از یک موتور برقی 81 اسبی و 210 نیوتن متری تأمین می‌گردد. گشتاوری که از همان دور موتور صفر در اختیار راننده است و این باعث شتاب گیری سریع چنین خودروهایی می‌شود به گونه‌ای که این خودروی بسیار کوچک و ضعیف، شتاب صفر تا صد 13 ثانیه‌ای دارد و نهایت سرعتان با وجود گیربکس تک سرعته به 130 کیلومتر بر ساعت می‌رسد.
مجموعه باتری‌های این خودرو با ظرفیت 18.7 کیلووات ساعتی می‌توانند با هر بار شارژ کامل، دامنه مسافتی 160 کیلومتری را پشتیبانی کنند. البته تحقق این موضوع به نوع مسیر و شیب آن نیز بستگی زیادی دارد.
در حال حاضر تجهیزات استاندارد این خودرو شامل غربیلک فرمان چرمی، ترمز شهری اضطراری، سنسور باران، شیشه جلوی گرم شونده و توابع پشتیبانی از گوشی‌های هوشمند می‌باشند. بعلاوه مشتریان می‌توانند دوربین دید عقب، کلیدهای چند منظوره روی فرمان، سوکت شارژ سریع باتری‌ها و تجهیزات دیگر را نیز سفارش دهند.
شروع قیمت فولکس e-Up! از حدود 30 هزار دلار خواهد بود. البته این قیمت را باید از تخفیف‌های ایالتی و کشورهای مختلف جدا دانست به گونه‌ای که در آلمان، قیمت 27 هزار یوروییان می‌تواند شامل یک تخفیف 4 هزار دلاری هم بشود. این موضوع بعلاوه هزینه‌های نگهداری پایین این خودرو می‌تواند جذابیت‌های آن برای خریداران را افزون نماید هرچند که رقبای دیگری نظیر شورولت بولت و نیسان لیف نیز با قیمت و برد مسافت بهتر در انتظار آن هستند.

منبع:carscoops - کار
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک