به گزارش ایران پلاک ،به تازگی برخی افراد در آگهی‌های فروش نیسان جوک در فضای مجازی، قیمت خودروها را کمتر از شرکت جهان نوین آریا اعلام می‌کنند. این آگهی‌ها عموما برای نسخه جوک پلاتینیوم مدل ۲۰۱۷ هستند و با بهای تمام‌شده کمتر از ۱۴۳ میلیون تومان برای مصرف‌کننده اعلام می‌شوند.
بدیهی است که اگر چه این عدد از قیمت نمایندگی‌های شرکت جهان‌نوین آریا کمتر است و احتمالا مشتریان را وسوسه می‌کند ولی باید دقت داشت که گارانتی این خودروها کامل نیست و تنها دو سال یا ۴۰ هزار کیلومتر ضمانت برای خودرو در نظر گرفته شده است. ضمن اینکه این خودروها از کشورهای عربی وارد شده و آپشن‌های کمتری دارند و از استانداردهای اروپایی نیز برخوردار نیستند.
در این آگهی‌ها ادعا شده نسخه‌های غیر‌رسمی جوک پلاتینیوم امکانات بیشتر و از طرفی قیمت کمتری دارند. ولی واقعیت این است که جوک‌های عرضه شده توسط نمایندگی رسمی با نسخه پلاتینیوم فول هستند و تمام امکاناتی که در سایت نیسان ژاپن درج شده، روی آن‌ها نصب است. لذا نمی‌توان گفت که مدل‌های واردات شخصی از این خودروها فول‌ترهستند. خودروهای شرکت جهان‌نوین‌آریا همچنین با استانداردهای اروپایی در حوزه مصرف سوخت و ایمنی عرضه می‌شود.

منبع : اخبار خودرو
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک