به گزارش ایران پلاک - اگر سیستم صوتی "Soundbar" پورشه دیزاین با قیمت ۳۵۰۰ دلار برای شما بیش از اندازه گران خواهد بود، می‌توانید از اسپیکرهای جدید پورشه استفاده کنید که از روی خروجی‌های دوبل اگزوز ۹۱۱ الگوبرداری شده است و قیمت آن تنها ۵۹۹ دلار خواهد بود که بسیار مناسب‌تر از ساندبارهای گران قیمت ۳۵۰۰ دلار پورشه است.
اسپیکر جدید پورشه که با قیمت ۵۹۹ دلار به مشتریان عرضه می‌شود، از روی خروجی‌های اگزوز پورشه ۹۱۱ GT۳ الگوبرداری شده و دهانه‌های بیرون زده اسپیکر آن از آلومینیوم ساخته شده است که با رنگ سیاه پوشیده شده تا هم رنگ بدنه اسپیکر باشد. در ادامه گفتنی است که این سیستم صوتی جمع و جور دارای طول ۲۹۰ میلی متر، عرض ۱۵۵ میلی متر و همچنین ارتفاع ۱۲۰ میلی متر است که مجهز به بلوتوث‌های نسخه ۴.۰ بوده و دارای خروجی قدرت ۶۰ وات است تا یک صدای قدرتمند و شفاف داشته باشد، اما ویژگی منحصربه فرد این اسپیکر می‌تواند استفاده از باتری‌های لیتیوم یونی بر روی آن باشد که تا ۲۴ ساعت استفاده مداوم را برای کاربران خود فراهم می‌سازد.
با خرید ۲ دستگاه از این سیستم صوتی، مشتریان می‌توانند یک سیستم صوتی قدرتمند و استریو داشته باشند، اما به خاطر سود جستن از دو بلندگوی مجزا، حتی به تنهایی نیز می‌تواند پخش صدای استریو چپ و راست داشته باشد که از اواسط ماه اکتبر سال جاری در ایالات متحده آمریکا در دسترس خواهد بود.
البته این تنها سیستم صوتی نخواهد بود که از ماشین الگوبرداری شده است. زیرا علاوه بر پورشه، یک سیستم صوتی هم با الگوبرداری از خروجی‌های اگزوز محصولات لامبورگینی ساخته شده است، اما به قیمت سرسام آور ۲۳ هزار و ۴۱۵ دلار به مشتریان عرضه خواهد شد. هرچند یک اسپیکر هم با الگوبرداری از محصولات بنتلی ساخته شده است که نمونه ۴۵۰ وات آن به قیمت ۱۵۳۳ دلار و همچنین نمونه ۳۰۰ وات آن هم با قیمت ۹۶۳ دلار به مشتریان عرضه خواهد شد.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک