به گزارش ایران پلاک - باتوجه به اعلام قبلی گروه خودروسازی سایپا، پیش فروش برلیانس C۳ از روز یکشنبه مورخ ۲۲ مردادماه ۹۶ یعنی همین امروز آغاز می‌شود که قرار شد با نزدیک شدن به تاریخ تعیین شده، جزییات فروش آن هم از سوی گروه خودروسازی سایپا اعلام شود. حال با آغاز پیش فروش برلیانس C۳ توسط سایپا، در ادامه توجه شما را به جزییات فروش این خودرو جلب می‌کنیم.
براساس اطلاعات بدست آمده، پیش فروش این خودرو با قیمت روز در رنگ‌های "مشکی"، "سفید"، "نقره‌ای"، "آبی" و "قرمز" به صورت اینترنتی از ساعت ۱۱ روز یکشنبه ۲۲ مردادماه ۹۶ آغاز خواهد شد که برای ثبت نام این خودرو با موعد تحویل مهر و آبان ماه ۹۶، نیاز به پرداخت هزینه ۲۵ میلیون تومانی خواهد بود، اما اگر عجله‌ای برای دریافت ماشین خود ندارید، می‌توانید پیش پرداخت ۲۰ میلیون تومانی را با موعد تحویل آذرماه ۹۶ انتخاب کنید که سود مشارکت آن در تمامی شرایط ۲۱ درصد و سود انصراف آن هم معادل ۱۸ درصد عنوان شده است.
در ادامه هم بد نیست بدانید که این خودرو با طول کلی ۴۲۱۰ میلی متر، عرض ۱۷۹۰ میلی متر و همچنین ارتفاع ۱۵۲۱ میلی متر ساخته شده است که دارای رینگ‌های بزرگ‌تر، جلوپنجره جدید، سقف دو رنگ "روف راک "، سیستم تعلیق بلندتر و همچنین فلپ‌های پلاستیکی در حاشیه گلگیرهای جلو و عقب است که باعث شده تفاوت‌های آن با نسخه هاچ بک H۳۲۰ بیشتر دیده شود.
علاوه بر ظاهر، در بخش مولد قدرتی برلیانس C۳ هم شاهد بکارگیری همان پیشرانه ۱.۵ لیتری چهار سیلندر بر روی برلیانس H۳۲۰ هستیم که نیروی خروجی آن در دور موتور ۵۸۰۰ به حداکثر ۱۰۳ اسب بخار و همچنین گشتاور آن هم در دور موتور ۳۸۰۰ به عدد ۱۳۸ نیوتن متر خواهد رسید که توسط یک جعبه دنده ۴ سرعته اتومات دریافت شده و به سمت چرخ‌های محرک جلو ارسال می‌شود.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک