طوفان هاوال با ۴ محصول سرانجام به ایران رسید و عظیم‌خودرو به عنوان نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش این برند معتبر در ایران می باشد.
هاوال اولین و معتبر‌ترین برند خودرو‌های کلاس شاسی‌بلند در چین است و در بازاری که عمدتاً توسط برند‌های معتبر و بزرگ اروپایی و آمریکایی اشغال شده چندین سال پیاپی در صدر جایگاه پرفروش‌ترین شاسی‌بلند‌های چین تکیه زده است.هاوال از ریز تا درشت نیاز بازار شاسی‌بلند ها را به ایران آورده است.از یک کراس‌اوور کوچک شهری با نام ملانی H2 تا شاسی‌بلندی با ابعاد تویوتا لندکروزر با نام خوارزمH9.پدیده‌های هاوال پس از شکستن رکورد‌های فروش در بازار چین و بسیاری از کشور‌های جهان به عنوان پرچم دار سرزمین اژدها تفاوت و کیفیت را در کنار تخصص طراحی خودرو‌های شاسی بلند به ایران آورده است.برای آنکه با طوفان هاوال همراه شوید و از جزئیات مشخصات فنی ، امکانات ، قیمت ، شرایط فروش و توانایی های محصولات این برند در ایران بیش تر آگاهی پیدا کنید به عنوان نخستین قدم به استقبال کوچک‌ترین شاسی بلند هاوال یعنی مدل ملا‌نی H2 می‌رویم.خودرویی که در نخستین سال عرضه به بازار چین با فروش حدود ۱۷۰ هزار دستگاه در رتبه ششم شاسی بلند‌ها در سال ۲۰۱۵ قرار گرفت .این در حالی است که خودروهای شناخته شده‌ای همچون هوندا CR-V ، آئودی Q5 ، هیوندای ix35 ، نیسان قشقایی و … در این فهرست رسمی از نظر فروش در رتبه های دهم به بعد قرار دارند.
سال‌ها است که دو مفهوم شاسی بلند و لوکس در صنعت خودرو با یکدیگر ترکیب شده و کلاس منحصر به فرد شاسی بلند لوکس را پدید آورده است.در حقیقت ابعاد برجسته و بزرگ خودروهای شاسی بلند به ذات مفهوم توانمندی و ثروت را به همراه می‌کشد و از این رو ترکیب این دو کلاس بایکدیگر به هیچ وجه دور از انتظار نبود. شرکت گریت وال موتور (GWM) به عنوان یکی از شرکت‌های توانمند عرصه خودروسازی چین به ساخت خودرو‌های شاسی بلند لوکس تحت برند هاوال (Haval) روی آورده است. سری محصولات شاسی بلند این برند لوکس سیر تنوع و توانمندی درخور توجهی را طی می‌کند که از این رو توانسته است با ارائه یک مدل در تمامی کلاس‌های محبوب بازار جا باز کند. در سال‌های اخیر خودروهای بسیاری از کلاس شاسی بلند از کشور چین پا به کشور گذاشته‌اند اما آنچه محصولات هاوال را از سایرین متمایز می‌سازد لوکس گرایی ذاتی محصولات این برند است که ویژگی‌های ظاهری و فنی بسیاری را به همراه می‌کشد.
این مجموعه فنی توانمند و کارآمد از سوی توسعه کارگزاری عظیم خودرو با تخفیف درخور توجه ۲۵% تنها ۶۹٫۳ میلیون تومان قیمت دارد که در دو پیش پرداخت و شرایط تحویل ۹۰ تا ۱۲۰ روز کاری تحویل خریداران می‌شود. لازم به ذکر است که این خودرو نیز همچون سایر محصولات هاوال عرضه شده از سوی توسعه کارگزاری عظیم خودرو دارای ۲۰۰ هزار کیلومتر یا هفت سال گارانتی و همچنین دو سال خدمات ویژه کارت طلایی بهره‌مند هستند.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک