به گزارش ایران پلاک - همانطورکه می دانید سال گذشته بود که کرمان موتور توانست مجوز تولید دو محصول مختلف از هیوندا را بگیرد و رسماً نماینده این شرکت در ایران شود. بعد از مدتی از شروع تولید هیوندای i۱۰ و هیوندای i۲۰ این شرکت توانست مجوز واردات محصولات مختلفی از هیوندا از جمله سانتافه، توسان و سوناتا را بگیرد.
پیش فروش محصولات هیوندای چندی پیش آغاز شد اما تحویل اولین سری از این خودروها کمی با تاخیر آغاز خواهد شد. در حقیقت هیونداهای وارد شده توسط کرمان موتور به داخل کشور وارد شده بودند اما برای ترخیص این محموله کمی برای کرمان موتور مشکلاتی بوجود آمده بود که باعث تاخیر در روند تحویل این خودرو شد. اما این مشکل برطرف شده و اولین سری از هیونداهای کرمان موتور روز چهارشنبه گذشته وارد این شرکت شدند و روند شماره گذاری آنها به زودی انجام می شود.
حال دیگر با ورود اولین محموله از محصولات هیوندای توسط کرمان موتور، به زودی شاهد عرضه این خودروهای به بازار هستیم و قطعاً قیمت آنها نیز تسهیل خواهد داشت و امیدواریم با عقد قرارداد برای تولید این نوع مدل ها، بتوانیم شاهد ورود نسخه های پرطرفدار به خط تولید و متعاقباً کاهش قیمت آنها در بازار باشیم.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک