به گزارش ایران پلاک - معمولا افراد زیادی با "Porsche Exclusive" آشنایی ندارند، اما بد نیست بدانید که خودروهای سفارشی شرکت خودروسازی پورشه توسط این بخش آماده می‌شود و یاحتی پیش از این شاهد فعالیت فنی "Porsche Exclusive" و همکاری با کمپانی خودروسازی پورشه برای تولید خودروهای قوی‌تر همچون مدل های توربو S بوده‌ایم که از سال ۱۹۸۶ میلادی کار خود را در شرکت خودروسازی پورشه آغاز کرده است. حال در این خصوص کمپانی خودروسازی پورشه برای آشنایی بیشتر مخاطبان با بخش Exclusive این شرکت، یک فیلم بسیار جالب از خط تولید پورشه ۹۱۱ توربو S در بخش Exclusive منتشر کرده است.
همانطور که گفته شد،این فیلم یک دستگاه پورشه ۹۱۱ توربو S در خط تولید پورشه Exclusive را نشان می‌دهد که به تدریج قطعات اصلی و فرعی آن بر روی قاب شاسی نصب شده و در پایان خودروی بسیار ویژه و زیبای ۹۱۱ توربو S با خصوصیات لاکچری خلق می‌شود که نمونه آنان می‌تواند رینگ‌های ۲۰ اینچ آلیاژی با ترکیبی از طلا، آرم طلایی پورشه بر روی کاپوت موتور، صندلی‌های اسپرت ۲ لایه چرم با سیستم تهویه و... اشاره کرد.
سری اختصاصی پورشه ۹۱۱ توربو S همچنین دارای پیشرانه شش سیلندر تخت ۳.۸ لیتری با حداکثر ۶۰۷ اسب بخار قدرت است که حدود ۲۷ اسب بخار قدرت بیشتر نسبت به نسخه‌های استاندارد توربو S و همچنین یک شتاب صفر تا ۹۷ کیلومتر بر ساعت کمتر از ۳ ثانیه دارد.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک