به گزارش ایران پلاک - سدان پرچم‌دار مرسدس بنز S کلاس برای سال ۲۰۱۸ به‌روزرسانی و فیس‌لیفت قابل‌توجهی را تجربه کرده و به‌زودی اولین سری آن تحویل داده خواهد شد؛ اما S کلاس غیر از سدان در دو نسخه کوپه و کابریولت هم تولید می‌شود و حالا مرسدس بنز اعلام کرده است که نسخۀ فیس‌لیفت شده هردوی این مدل‌ها در نمایشگاه فرانکفورت در ماه سپتامبر رونمایی خواهد کرد.
معلوم است که پیشرانه‌های جدید نسخۀ فیس‌لیفت شده سدان S کلاس برای نسخه‌های کوپه و کابریولت هم ارائه خواهد شد که شامل موتور جدید ۴ لیتری V۸ بای‌توربو در مدل‌های S۵۶۰ و S۶۳ AMG می‌شود؛ اما مشخص نیست که آیا موتور پایۀ ۳ لیتری V۶ مدل S۴۵۰ هم برای نسخه‌های کوپه و کابریولت ارائه خواهد شد یا نه.
اما غیر از پیشرانه‌ها، S کلاس مدل ۲۰۱۸ تغییرات ظاهری را هم تجربه کرده است که شامل مواردی چون طراحی جدید قسمت جلویی و ارائه رینگ‌های جدید می‌شود. در داخل خودرو نیز سطح لاکچری ارتقاء یافته و تکنولوژی بیشتری هم در آن بکار رفته است که ازجمله آن‌ها می‌توان به مجموعه پیشرفته‌ای از سیستم رانندگی خودکار اشاره کرد. قیمت‌گذاری S کلاس کوپه و کابریو فیس‌لیفت نیز باید بسیار نزدیک به نمونه‌های فعلی باشد.
منبع : شهر خبر
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک