به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ، میتسوبیشی برای رقابتی دیگر در بازار کراس اوور ها آماده میشود و این بهترین تصاویری است که تاکنون از آن منتشر شده است. جایگزین میتسوبیشی ASX قرار است با خودروهایی مانند سوزوکی ویتارا و هوندا HR-V که در اوایل ۲۰۱۸ وارد بازار میشوند رقابت کند.
تصاویر این خودرو در مجموعه آزمایشی میشیگان در کنار خودروهای بزرگتری مانند کیا اسپورتیج و فورد اسکیپ گرفته شده است. با توجه به اینکه برند میتسوبیشی در آمریکا از محبوبیت بیشتری نسبت به اروپا برخوردار است پیش بینی میشود این تازه وارد ابتدا در آمریکا عرضه شود.
به نظر میرسد در نمای جلو از میتسوبیشی XR PHEV البته به خطوطی ملایم تر الهام گرفته شده و شباهت ها در نمای جانبی با مدل فعلی ASX بیشتر است. از آنجا که نمای عقب به طور سنگین استتار شده است به نظر میرسد شاهد بیشترین تغییرات در این بخش هستیم. بر اساس تصاویر به نظر می آید ابعاد ASX در طول و عرض و ارتفاع بیشتر شده است.
در مقابل این افزایش ابعاد شامل جمع و جور تر شدن موتورهای توربوی بنزینی و دیزلی هستیم. در کنار پیشرانه های فسیلی تمرکز زیادی بر پیشرانه هیبریدی شده تا برد موتور الکتریکی تا حد ممکن افزایش یابد. در داخل کابین نیز احتمالا با وجود سیستم ارتباط سرگرمی پیشرفته تر و فناوری های ایمنی رفاهی جدید شاهد افزایش کیفیت خواهیم بود.

منبع : autoexpress
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک