به گزارش ایران پلاک - پژو ۲۰۰۸ را باید یکی از پرحاشیه‌ترین خودروهایی بدانیم که توسط ایران خودرو عرضه شده است. تاخیر چند ماهه و شرایط نامناسب پیش فروش که همگی همراه با عدم اعلام قیمت نهایی این خودرو بود، پژو ۲۰۰۸ را به یکی از پربحث‌ترین خودروهای سال‌های اخیر تبدیل کرد.
این خودرو بالاخره چند هفته گذشته پیش فروش شد و قرار است تا اواخر تابستان اولین سری این خودرو تحویل داده شود. پژو ۲۰۰۸ تحت شرکت ایکاپ عرضه می‌شود و بر روی خط تولید ایران خودرو مونتاژ می‌شود.
حال چندی پیش تصاویری به دست ما رسید که نمونه‌های اولیه تولیدی شرکت ایران خودرو را نشان می‌دهد. برای اولین بار ما این خودرو را در نمایشگاه خودرو تهران از نزدیک دیدیم و به بررسی و معرفی آن پرداختیم. حال که اولین نمونه تولیدی ایران خودرو آماده شده است، مقایسه‌ای ریزبینانه با نمونه وارداتی در نمایشگاه داشتیم و باید گفت که خوشبختانه دو خودرو عیناً شبیه هم هستند و حتی نوع رینگ‌ها، جلوپنجره و کروم روی آینه‌ها هم تغییری نکرده است. تنها روی درب صندوق عقب یک علامت PureTech در نمونه وارداتی در نمایشگاه بود که در این عکس‌ها وجود ندارد و با توجه به پیشرانه نصب شده روی پژو ۲۰۰۸ موضوع مهمی نیست و می‌توانیم نسبتاً مطمئن باشیم که خودرویی که قرار است به زودی توسط ایران خودرو به بازار بیاید، دقیقاً همانند نمونه‌های وارداتی و موجود در بازارهای جهانی است.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک