به گزارش ایران پلاک - لوکسژن برند تایوانی نوپایی است که از سال ۲۰۰۹ کار خود را به صورت خصوصی آغاز کرده و در این مدت چندین محصول مختلف را نیز تولید کرده است. کلمه لوکسژن Luxgen از دو کلمه Luxury و Genius الهام گرفته شده و در همین راستا این شرکت قصد دارد محصولاتی لوکس و البته با تکنولوژی برتر را روانه بازار کند.
حال شرکت آرمان موتور کویر توانسته به صورت رسمی نمایندگی این برند را در ایران کسب کند. برندی که برای اولین بار است قصد ورود به بازار ایران را دارد و قیمت های رقابتی این برند می تواند رقابت داغ تری را در بازار ایجاد کند.
اولین محصولی که آرمان موتور کویر قصد دارد از برند لوکسژن وارد بازار ایران کند، لوکسژن U۶ است. کراس اوور جمع و جور شهری که در اواخر سال ۲۰۱۳ به بازارهای جهانی عرضه شد. لوکسژن U۶ در دو تیپ مختلف عرضه می شود که هر دوی آنها به پیشرانه های ۴ سیلندر خطی ۱.۸ لیتری مجهز هستند و روی آن سیستم پرخوران نیز نصب شده است. حداکثر توان تولیدی این پیشرانه حدود ۱۷۷ اسب بخار در دورهای ۵۰۰۰ تا ۵۵۰۰ است و حداکثر گشتاور تولیدی لوکسژن U۶ دقیقاً ۲۵۶ نیوتن متر در دور ۲۴۰۰ تا ۴۰۰۰ اعلام شده است.
میزان مصرف سوخت ترکیبی لوکسژن U۶ در هر صد کیلومتر ۷.۹ لیتر است و گیربکس نصب شده روی این خودروی تایوانی ۶ سرعته خودکار است.
منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک