به گزارش ایران پلاک - در بازار بزرگ خودروی آمریکا، به دنبال کلمه رضایت‌مندی نام یک خودرو شنیده می‌شود و آن نیز جنسیس است. به همین دلیل دست لوکس‌ساز هیوندایی بر آن شده تا از مدل فیس لیفت ۲۰۱۸ خود رونمایی کند.
جنسیس‌های جدید در طول سال گذشته معرفی شدند بنابراین نمی‌توان تغییرات بزرگ و گسترده‌ای را در آنها انتظار داشت. اما در مدل G۹۰ پریمیوم شاهد تغییر در چراغ‌های جلو هستیم. چراغ‌ مدل‌های ۲۰۱۸ در نسخه استاندارد به شکل LED بوده و می‌توان فناوری نور فعال گسترده را نیز در آنها مشاهده کرد.
از دیگر گزینه‌های جالب این خودرو نیز وجود سامانه سرگرمی برای صندلی‌های عقب است. سرنشینان عقب در این خودرو از دو صفحه نمایش HD ۱۰.۳ اینچی بهره‌مند می‌شوند. نمایشگرهایی که به سامانه دی‌وی‌دی و سی دی پلیر مجهز خواهند بود.
سقف درونی خودرو با پوشش جیر تکمیل شده و یک سیستم صوتی با ۱۷ بلندگو در خودرو وجود دارد. صندلی‌ها نیز از چرم ناپا پوشیده شده‌اند و دارای گرمکن و سردکن هستند. سامانه اطلاعات و سرگرمی اصلی خودرو نیز به یک صفحه نمایش ۱۲.۳ اینچی مجهز است.
مدل‌های جدید جنسیس با دو مدل موتور متفاوت ارائه خواهند شد. یک موتور توسعه یافته ۳.۳ لیتری توربو شارژ V۶ که ۳۶۵ اسب‌بخار قدرت دارد و یک نسخه ۵ لیتری V۸ که خروجی‌اش به ۴۲۰ اسب بخار می‌رسد. هر دوی این موتورها با یک سامانه انتقال قدرت ۸ سرعته خودکار همخوانی دارند. در صورت تمایل مشتریان انواعی با قابلیت محرک چهار چرخ نیز ارائه می‌شوند.

منبع : ایران جیب
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک