به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ، مایکل وندر ساند مدیر پروژه آلپاین با اجتناب ناپذیر خواندن ارائه مدل دیگر این برند با حفظ شخصیت اسپرت آن گفت : « برای ساختن یک برند شما باید به نیازهای بازار جواب بدهید و آلپاین اکنون یک برند است و نه صرفا یک خودروی اسپرت. »
وی با اشاره به اینکه اکنون شش یا هفت طرح برای مدل جدید آلپاین روی میز قرار دارد افزود : « روح اسپرت خودرو محور فعالیت های ماست و با رعایت این اصل میتوانیم هر طرح دیگری که بخواهیم را با این برند تولید کنیم. هدف دیگر ما این است که اتومبیل تولید شده از حداکثر چالاکی و جذابیت در کلاس خود برخوردار باشد. ما میخواهیم این خودرو در عین سبک وزن بودن، هندلینگ خوبی هم داشته باشد. اگر به این هدف برسیم پس خواهیم توانست آلپاین را در هر کلاسی ارائه کنیم. »
پس از اینکه نیسان، به عنوان شریک رنو تصمیم گرفت با ارائه یک کراس اوور به مدل Z جان تازه ای ببخشد؛ شایعات در مورد ارائه آلپاین اس یو وی هم قوت گرفت. همانند نیسان، آلپاین نیز تصمیم دارد برای مدل جدید خود از یک پیشرانه مجهز به فناوری های پیشرفته، به همراه آرایش چهار چرخ متحرک و پیشرانه هیبریدی استفاده کند.

منبع : autocar
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک