به گزارش ایران پلاک - پس از تصادف سنگین "گری پفت" راننده مرسدس بنز C63 با "مایک راکنفلر" راننده خودروی آئودی R8 سبز رنگ در سری مسابقات اتومبیلرانی DTM که روز یکشنبه برگزار شده بود، هردوی آنان به بیمارستان منتقل شدند تا به وضعیتشان رسیدگی شود.
فیلم این حادثه توسط گروه خودروبانک آماده شده و در انتهای مطلب بارگذاری شده است که می‌توانید بهتر و پویاتر با جزییات این حادثه در سری مسابقات اتومبیلرانی DTM آلمان آشنا شوید، ولی باتوجه به فیلم منتشر شده از این تصادف سنگین می‌توان فهمید که "گری پفت" راننده مرسدس بنز C63 هنگان سبقت گرفتن از "جیمی گرین"، با خودروی آئودی R8 نارنجی رنگ "جیمی گرین" برخورد کرده و سپس تعادل خود را به طور کامل از دست می‌دهد که بعد از آن با گاردریل‌های کنار جاده برخورد کرده و با یک سرعت بالا به سمت خودروی آئودی R8 سبز رنگ "مایک راکنفلر" حرکت کرده و در پیچ با آن برخورد می‌کند تا هردوی آنان به بیمارستان منتقل شوند.
با تایید وبسایت منبع، هر دو راننده آسیب‌های جدی و جزیی دیده‌اند که در این میان "گری پفت" که یک تصادف سنگین‌تر را تجربه کرده است، از ناحیه بازو احساس ناراحتی می‌کند، اما راننده آئودی R8 سبز رنگ یعنی "مایک راکنفلر" از ناحیه استخوان متاتارس کف پای چپ دچار شکستی می‌شود تا شاید چندماهی آن را از مسابقات اتومبیل‌رانی دور نگه دارد.
گری پفت در خصوص این حادثه گفت: این یک تصادف سخت و بزرگ بود که متاسفانه " مایک راکنفلر" را درگیر خود کرد و امیدوارم که هرچه سریع‌تر سلامتی خود را بدست آورده و در مسابقات شرکت کند. من کمی احساس درد دارم، اما جدا از کبودی‌های روی بازو حالم خوب است و در مسابقات دوباره خواهم جنگید.

----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک