به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ،علاقه مندان تا آخرهفته جاری فرصت دارند تا با استفاده از شرایط فروش ویژه آرین موتور تابان خودروی مورد علاقه خود را خریداری کنند . این شرایط ویژه به مناسبت رونمایی شاسی بلند لوکس DS6 وضع شده است. در شرایط فروش ویژه رونمایی خودروس شاسی بلند لوکس DS6 مدل ۲۰۱۶ با قیمت ۲۱۸٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان به مشتریان عرضه می شود . خریداران در روش خرید نقدی می توانند مبلغ ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان بپردازند و مابقی بهای خودر را قبل از تحویل خودرو و پس از کسر تخفیف خرید نقدی پرداخت کنند . به پیش پرداخت مشتریان ۲۲ درصد سود مشارکت
و ۲۴ درصد سود تاخیر در صورت عدم تحویل به موقع خودرو تعلق می گیرد .
تحویل خودرو در ۳۰ روز کاری انجام می شود . همچنین جهت رفاه مشتریان ، می توانند مبلغ پیش پرداخت را طی دو فقره چک ۵۰ میلیون تومانی پرداخت کنند . تحویل خودرو در این روش به ۶۰ روز کاری افزایش می یابد . در شرایط فروش ویژه رونمایی بیمه بدنه رایگان به خودروها تعلق می گیرد . همچنین جهت رفاه علاقه مندان برند DS شرایط فروش اعتباری نیز در نظر گرفته شده است .
در شرایط فروش اعتباری مدل DS6 با پیش پرداخت ۱۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان به فروش می رسد . خریداران می توانند پیش پرداخت را طی دو چک ۷۰ و۵۰ میلیون تومانی در دوماه بپردازند . وام ۹۸٫۹۰۰٫۰۰۰ تومانی طی ۱۲ قسط بدون بهره به خریدارن این خودرو ارائه می شود . همچنین خریداران می توانند وام فوق را طی ۲۴ قسط با بهره ۱۸ درصد بازپرداخت کنند .
موعد تحویل در روش فروش اقساطی مشابه فروش نقدی است . همچنین خودروی DS5 نیز به مبلغ ۲۰۷٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان به فروش می رسد . علاقه مندان DS5 می توانند این خودرو را با پیش پرداخت ۱۱۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان و اقساط ۱۲ ماهه بدون بهره یا ۲۴ ماهه با بهره ۱۸ درصد خریداری کنند . موعد تحویل DS5 در هر دو روش خرید نقدی و اقساطی فوری می باشد . علاقه مندان برند DS می توانند جهت اطلاع از شرایط فروش کلیه خودروها وهمچنین مشخصات فنی و ویژگی ها خودروهای DSبه وب سایت این شرکت به آدرس : http://www.dsautomobiles.ir مراجعه کنند .
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک