به گزارش ایران پلاک به نقل از خبر خودرو، معاون سازمان تاکسیرانی شهرداری یاسوج گفت: طرح نوسازی تاکسی های مدل 85 به قبل از بهمن ماه سال 94 آغاز شد و ثبت نام از 266 متقاضی صورت گرفت که مراحل بانکی این طرح در حال انجام است.
دانش در گفتگو با خبرنگار خبر خودرو افزود: از 1 هزار و 44 دستگاه تاکسی فرسوده موجود در استان ، تا پایان شهریور ماه 420 دستگاه تاکسی نوسازی می شود.
وی ابراز کرد: در یاسوج مرکز اسقاط وجود ندارد و متقاضیان با مشکلات بانکی و اسقاط درگیر هستند. همچنین بانک به برخی از بندهای مصوبه در خصوص ضامن و تسهیلات بانکی توجهی نشان نمی دهد که این موارد باعث می شود روند طرح به کندی پیش رود.
دانش تصریح کرد: حدود 40 درصد از تاکسی ها از رده خارج هستند و سازمان تاکسیرانی خواستار توسعه ناوگان و ارائه تسهیلات و اعتبارات بانکی است.
وی افزود: این استان نیازمند توسعه تاکسیرانی در روستاهای حومه و سرویس مدارس است و با توسعه ناوگان حمل و نقل استان ، قطعا می توان شاهد پیشرفت چشمگیری در ارائه خدمات بود.
معاون سازمان تاکسیرانی یاسوج در پایان گفت: به دلیل ناتوانی رانندگان در پرداخت هزینه 35 میلیون تومانی تاکسی نو، خواستار اعطای تسهیلات و اعتبارات بانکی هستیم تا در جهت بهبود وضعیت اشتغال زایی و همچنین ناوگان حمل و نقل استان گامی برداشته شود.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک