به گزارش ایران پلاک ، پیمان کارگر که از دوازدهم فروردین‌ماه سال جاری ارتقای جایگاه یافت و به سمت قائم‌مقامی مدیرعامل نیسان در منطقه خاورمیانه، شمال‌آفریقا و هندوستان منصوب شد، نخستین حضور خود در ایران را بعد از دریافت حکم جدیدش با دیدار از نمایندگی‌های نیسان در تهران و شهرستان‌‌ها تجربه کرد.
وی که یکی از مدیران ارشد شرکت نیسان و از افراد مورداعتماد کارلوس گون، مدیر افسانه‌ای نیسان است، نخستین حضورخاورمیانه‌ای خود را در مقام جدید با بازدید از شرکت جهان‌نوین‌آریا به‌عنوان نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش در ایران اعلام کرد .
در روز نخست این حضور، هیات نیسان از نمایشگاه‌ها و مراکز خدمات پس از فروش جهان‌نوین‌آریا در سطح شهر تهران بازدید کردند. هدف اصلی از این بازدیدها، بررسی کیفیت خدمات فروش و پس از فروش نیسان در ایران بود.
گفت‌وگو با کارکنان، مدیران و همچنین مشتریان شرکت از‌جمله بخش‌های مهم این بازدیدها بود. برای مثال، این هیات در بازدید از اداره تحویل شرکت جهان‌نوین‌آریا با خریداران ایرانی که برای تحویل خودروهای خود آمده بودند، به گفت‌وگو نشستند و جویای تجربه آنها از زمان اطلاع از حضور نیسان در ایران تا خرید و تحویل خودرو بودند. نکته قابل‌توجه در این گفت‌وگو‌ها، تحویل زودتر از موعد و VIP و رضایت مشهود خریداران از فرآیند فروش و تحویل خودروها بود.
یکی دیگر از نقاط توقف هیات نیسان، مرکز آموزش فنی جهان‌نوین‌آریا بود، جایی که جمعی از نیروهای فنی نمایندگی‌ها و شعب این شرکت به شکل منظم و برنامه‌ریزی‌شده، جهت دریافت آموزش‌های فنی برای ارائه خدمات پس از فروش باکیفیت گردهم آمده آمده بودند. میزان پای‌بندی به استانداردهای بین‌المللی نیسان در حوزه تامین قطعات و ارائه خدمات پس از فروش هم از‌جمله نقاط تمرکز این بازدیدها بود.
در روز دوم، جلسات چندگانه و فشرده‌ای میان هیات نیسان و مدیران شرکت جهان‌نوین‌آریا برگزار شد تا فعالیت‌ها و دستاوردهای نماینده نیسان در ایران از آبان ماه ۱۳۹۵ تاکنون ارائه و بررسی شود. لازم به ذکر است شرکت جهان‌نوین‌آریا به عنوان یک شرکت ایرانی-عمانی فعالیت رسمی فروش و ارائه خدمات پس از فروش خود را از آبان‌ماه سال ۹۵ آغاز کرده است.
در این جلسات، مدیرعامل و گروهی از مدیران ارشد گروه سهیل بهوان (شریک عمانی جهان‌نوین‌آریا) نیز حضور داشتند. این هلدینگ بزرگ عمانی، یکی از بازیگران اصلی صنعت خودرو در منطقه خاورمیانه است و نمایندگی نیسان را در شش کشور این منطقه بر عهده دارد.
هیات نیسان جلسه‌ای نیز با نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش جهان‌نوین‌آریا در استان‌های فارس، اصفهان، خراسان رضوی، البرز و مازندران برگزار کرد تا از نزدیک در جریان روند حضور و فعالیت نیسان در این استان‌ها قرار گیرد.
بررسی عملکرد نمایندگی‌ها و شنیدن نظرات آنها در باب گسترش فعالیت‌های نیسان در خارج تهران، محور گفت‌وگوهای سازنده این جلسه بود.
نمایندگان حاضر که همگی از شناخته‌شده‌ترین و خوش‌نام‌ترین فعالان صنعت خودرو در استان‌های مورد نظر هستند، ضمن اشاره به تعهد نیسان به کیفیت و وفاداری شدید خریداران ایرانی به این برند ژاپنی، از شیوه تعامل و فرآیندهای کاری جهان‌نوین‌آریا ابراز خوشنودی کردند و خواهان ادامه همین شیوه فعالیت متمایز در بلندمدت شدند.
در انتهای این بازدیدها و جلسات دو روزه، پیمان کارگر، قائم‌مقام مدیرعامل نیسان در منطقه خاورمیانه، شمال‌آفریقا و هندوستان ضمن ابراز رضایت کامل از فعالیت جهان‌نوین‌آریا به‌عنوان نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان، پایبندی این شرکت به رضایت مشتریان ایرانی و رعایت استانداردهای جهانی نیسان را ستود.
پیمان کارگر تاکید کرد گسترش کمّی و کیفی فعالیت جهان‌نوین‌آریا در ایران در سال‌های پیش رو باید به گونه‌ای باشد تا به نمونه‌ای پیشرو در میان تمام نمایندگی‌های نیسان در سطح بین‌المللی تبدیل شود.
وی افزود اطمینان از ارائه خدمات فروش و خدمات پس از فروش عالی به بازار ایران جزو برنامه‌های مهم نیسان است و از حرکت جهان‌نوین‌آریا در این مسیر با جدیت حمایت خواهد کرد.
منبع : اخبار خودرو
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک