به گزارش ایران پلاک ، حمید نوروزی با بیان این مطلب که این گزارش تهیه شده از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مربوط به سه ماهه چهارم سال 1395 می باشد، افزود: در این گزارش شرکت مدیا موتورز بر اساس شاخص های مدنظر، از رشد 41 امتیازی نسبت به سه ماهه سوم سال 1395 در میان عرضه‌کنندگان خودرو برخوردار است.
وی ادامه داد: خوشبختانه امروز با توجه به تلاش و برنامه ریزی هایی که توسط مدیاموتورز صورت گرفته، شاهد این میزان رشد هستیم، به گونه ای که افزایش 41 امتیازی در رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش، بالاترین رقم افزایش در بین عرضه کنندگان خودرو به شمار می رود.
نوروزی خاطر نشان کرد: در گزارش های شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، شاخص ها و معیار های مختلفی نظیر کیفیت سرویس ادواری، کیفیت تعمیرات ارائه شده، هزینه پرداختی برای خدمات، مدت زمان صرف شده جهت پذیرش، مدت زمان تعمیر و تحویل خودرو، تأمین به موقع قطعات و... مد نظر قرار می گیرد.
قائم مقام شرکت مدیا موتورز افزود: مدیا موتورز بر اساس استراتژی بلند مدت خود و همچنین در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به خانواده بزرگ این مجموعه و افزایش رضایت مندی مشتریان در راستای توسعه فعالیت ها گام بر می دارد.
گفتنی است، پیش از این نیز بر اساس گزارش و ارزیابی صورت گرفته از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، شرکت مدیا موتورز در شرایط "انطباق زیاد" با الزامات قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو در حوزه خدمات پس از فروش قرار داشت.
منبع : عصرخودرو
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک