به گزارش ایران پلاک - ولوو به ایران می آید. سوئدی خوش نام بازار خودرو به زودی با برادر ژرمن خود راهی بازار ایران خواهد شد. داتیس خودرو به عنوان نماینده انحصاری هیکو اسپورتیو آلمان دورگه ای اصیل از ستاره های ولوو را راهی بازار خاورمیانه خواهد کرد.
حالا ولوو پر توان تر از گذشته به ایران خواهد آمد تا تحولی بزرگ در بازار خودروهای وارداتی ایجاد کند.تحولی که با ایجاد آن خریداران این برند خودروساز دیگر محدود به خودروهای وارد شده توسط امارات و دیگر کشورهای عربی نیستند و خود می توانند مدل، آپشن و حتی تغییرات اساسی تر در بدنه و سیستم فنی خودرویشان را انتخاب کنند و در مدتی کوتاه ولوویی سفارشی تحویل بگیرند.
داتیس خودرو به عنوان نماینده انحصاری هایکو آلمان به عنوان تنها نماینده تولید کننده آلمانی خودروهای ولوو در ایران به زودی ستاره های ولوو را با تلفیقی از تکنولوژی آلمان و سوئد روانه بازار خواهد کرد.
هایکو اسپرتیو آلمان یکی از اصلی ترین شرکت های همکار ولوو است، تا جائیکه به گفته برخی کارشناسان قطعات به کار رفته در ولووهای تولید این شرکت حتی از کیفیتی به مراتب بالاتر از ولووی سوئد نیز برخوردار است و با مشاهده محصولات این کمپانی به خوبی می توان به همزیستی مسالمت آمیز تکنولوژی آلمان و سوئد در کنارهم پی برد.
هیکو اسپورتیو با هدف فتح قله های فروش در خاورمیانه، برای اولین بار در نمایندگی انحصاری خود محصولات متنوعی را توزیع خواهد کرد.ولووv40،s60،s90،xc60 و xc90پنج مدل از خودروهای کمپانی ولوو و هایکو آلمان است که به زودی وارد بازار ایران و خاورمیانه خواهند شد.
منبع : شهر خبر
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک