به گزارش ایران پلاک به نقل ازعصرخودرو ، لیکومولی در نمایشگاه خودرو و قطعات شیراز حضور داشت و پاسخگوی علاقه‌مندان بود. در حاشیه این نمایشگاه با سید امیرهادی هادیان، نماینده شرکت نشت‌بن در استان فارس به گفتگو نشستیم.
وی در مورد حضور برند لیکومولی و فعالیت‌های این برند در بازار استان فارس گفت:"ما به‌عنوان نماینده شرکت نشت‌بن و عرضه‌کننده محصولات لیکومولی در استان فارس، از حدود 20 سال پیش و تقریبا همزمان با آغاز کار این برند در ایران کار خود را آغاز کردیم. البته فعالیت در زمینه عرضه روغن‌موتور و سایر فرآورده‌های مرتبط با خودرو، کسب‌وکار خانوادگی ما است و از حدود 40سال پیش مشغول این کار هستیم."
وی در زمینه طیف محصولات لیکومولی گفت:"یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های لیکومولی در بازارهای جهانی، تنوع بسیار بالای محصولاتی است که از سوی این شرکت ارائه می‌شود. البته در ایران تا چند سال پیش لیکومولی را بیشتر به‌عنوان عرضه‌کننده روغن‌موتور می‌شناختند. تولید روغن‌موتور یکی از اصلی‌ترین فعالیت‌های این شرکت است اما در کنار این، لیکومولی طیف کاملی از محصولات در زمینه روانکارها، افزودنی‌ها و مواد نگهدارنده و مراقبتی خودرو را نیز عرضه می‌کند که در سال‌های اخیر به‌مرور شاهد عرضه آن‌ها به بازار ایران نیز هستیم. هم‌اکنون طیف محصولات لیکومولی در ایران که از سوی ما در استان فارس عرضه می‌شود شامل روان‌کننده‌ها و نگهدارنده‌های ویژه موتور و گیربکس، رنگ، سیستم سوخت و ... است. تقریبا بخش عمده‌ای از محصولات تولید شده توسط لیکومولی از سوی نشت‌بن در ایران عرضه می‌شود و با توجه به شرایط بازار ایران، به‌مرور طیف محصولات عرضه شده را کامل‌تر خواهیم کرد."
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک