به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ، روز گذشته تعدادی از مالکان لیفان ۸۲۰‌ برای تجربه اولین گردهمایی، خود را به نمایندگی ۱۷۰۸ کرمان موتور واقع در شهر ری رساندند. محیطی که حال و هوای تاریخی داشت و تا حدی متفاوت از شلوغی‌های همیشگی شهر تهران بود. وقتی وارد خیابان نمایندگی می‌شدید، تعداد قابل توجهی لیفان ۸۲۰ را می‌دیدید که مالکان آن‌ها در برخی موارد تغییراتی را روی خودروهایشان اعمال کرده بودند.
۸۲۰ سواران اولین گروهی از مشتریان ایرانی هستند که به یک سدان به نسبت بزرگ چینی در بازار کشور اعتماد کرده‌اند و وقتی با آن‌ها صحبت ‌کردیم، از خودروی خود رضایت نسبی داشتند.
مدیریت نمایندگی ۱۷۰۸ تا حدی قواعد برگزاری همایش خودرویی را به سبک جهانی می‌دانست و به افرادی که در این مراسم حضور داشتند، ۱۰۰ هزار تومان تخفیف خدمات اهدا کرد.
از اتفاق‌های مثبت و بی‌سابقه این همایش خودرویی، حضور یکی از کارشناسان ارشد برند لیفان در جمع مشتریان ایرانی بود. کریس لئو، کارشناس ارشد بازاریابی و ارتباطات برند لیفان، با حضور در این گردهمایی خبرهای جدیدی از این برند برای بازار ایران داشت.
او در جمع مالکان لیفان ۸۲۰ به‌طور قطعی اعلام کرد که این برند قصد ترک بازار ایران را ندارد و برعکس، می‌خواهد در سال جدید فعالیت خود را در بازار ایران گسترش دهد. کریس لئو در گفت‌وگویی با خبرنگار «دنیای خودرو» گفت: «بدیهی است که در سال جدید لیفان برنامه‌ای جدی در ایران دارد.
ما چند ماهی است که برخی فرایندهای مهندسی محصول را برای بازار ایران انجام می‌دهیم. در حال حاضر فرایندهای معرفی و مهندسی محصول، محرمانه است و در آینده نزدیک خبرهای آن اعلام می‌شود.»
لئو گفت که بر‌خلاف تصور بسیاری از رسانه‌های ایرانی، حذف نام لیفان از سایت کرمان موتور به منزله عدم فعالیت این شرکت با لیفان نیست بلکه لیفان و کرمان موتور می‌خواهند سطح بالاتری از همکاری را در سال جدید با هم تجربه کنند.
او برای اطمینان خاطر دادن به مشتریان این برند اعلام کرد که در حال حاضر قطعات CKD با تیراژ بالا در حال حمل به سمت ایران است و تاکنون لیفان با خودروی ۸۲۰، پیش از بسیاری از رقبای هم‌وطن در بازار ایران حرکت می‌کند.
با توجه به صحبت‌های کریس لئو، می‌توان فهمید که امسال لیفان برنامه‌های خوبی برای بازار ایران دارد. از معرفی محصولات جدید برای بازار ایران گرفته تا افزایش تولید و سرمایه‌گذاری در کشور.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک