به گزارش ایران پلاک - کیا سراتو که در گزارش های منتشره ISQI عنوان با کیفیت ترین خودروی داخلی زیر 100 میلیون تومان را به خود اختصاص داده به تازگی با آپشن های جدیدی از سوی سایپا تحویل خریداران می شود که آشنایی با این امکانات خالی از لطف نیست.
کیا سراتوی تولید شده در سایپا که از نظر امکانات رفاهی به روز شده است در طراحی داخل نیز تغییراتی را تجربه کرده است که مهمترین بخش آن تغییر صفحه پشت آمپر سراتو است. این پشت آمپر جدید که طیف رنگی متفاوتی دارد که در رانندگی های شبانه حس خوبی را به راننده منتقل می کند.
سانروف یکی دیگر از امکانات این خودروی 4 ستاره سایپا است که هم در نسخه دنده ای هم در گیربکس اتومات این خودرو وجود دارد.این سانروف ها به صورت دو حالته برقی باز و بسته می شود.
نمایشگری که در سراتو نصب شده هماهنگی بسیار خوبی با شرایط ایران در مسیریابی و جی.پی.اس دارد.دوربین و سنسور پارک عقب هم به خوبی با این نمایشگر مچ و هماهنگ شده است.
در طراحی داخلی برای صندلی های این خودرو روکش چرم در نظر گرفته شده است که الگو و برش های دوخت این روکش و هماهنگی آن با سایر اجزای داخلی خودرو حس خودرویی لوکس با قیمت کمتر از 100 میلیون را به سرنشینان انتقال می دهد. یکی از جذاب ترین آپشن های سراتوی سایپا روشن کردن خودرو بدون سوئیچ و دکمه استارت است که درکمتر خودرویی با رنج قیمتی زیر 100 میلیون وجود دارد. در آخر به معرفی هیجان انگیزترین آپشن این سدان اسپرت می پردازیم. پیشرانه 2 لیتری با قدرت 156 اسب بخار کیا سراتو همراه با گیربکس 6 سرعته اتوماتیک قدرت خوبی را به چرخ های این سدان خانوادگی و اسپرت منتقل می کند که برای استفاده هیجان انگیزتر از این قابلیت فنی، دنده پشت فرمان در سراتو قرار گرفته است.
منبع : ایران جیب

----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک