به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ، اگر مرسدس بنز AMG-63 به اندازه کافی آدرنالین خونتان را افزایش نمی‍دهد، محصول فوستلا دقیقا مخصوص شماست. تیونر آلمانی در آخرین محصول خود به سراغ کوپه پرقدرت مرسدس رفته و تقریبا در تمام جنبه ها آن را ارتقا داده اما جذاب ترین بخش آن رنگ پرتقالی براقی است که ظاهری برنزه شده به S63 بخشیده است.
در نمای ظاهری نیز یک کیت بدنه کامل به اتومبیل اضافه شده که روحیه اسپرتی خودرو را چند برابر کرده است. گلگیرهای پف کرده و بزرگ، رکاب های جانبی و بالچه های اضافه شده به زیر سپر جلو و عقب از جمله این موارد است.
رینگ های ۱۵ پره با پوشش مات شاید چندان مناسب نباشد اما در مقابل جلوه رنگ متالیک خیلی جلب توجه نمی‍کند. البته تغییرات فوستلا فقط به ظواهر محدود نمی‍شود و در زیر کاپوت این کوپه قدرتمند نیز تغییراتی زیادی اعمال شده است. تقویت پیشرانه ۵٫۵ لیتری V8 تویین توربو موجب شده قدرت S63 از ۵۷۷ اسب بخار در نمونه استاندارد به ۷۳۰ اسب بخار در نسخه تیونینگ شده رسیده و بتواند به راحتی با لامبورگینی آونتادور S رقابت کند. با وجود اینکه جزییات بیشتری از این اتومبیل منتشر نشده اما با توجه به شتاب صفر تا صد ۴٫۱ ثانیه ای، انتظار می‍رود شتاب محصول فوستلا حدود ۳٫۵ ثانیه باشد.
درحالی که AMG S63 فوستلا هیچ چیز از یک مرسدس لوکس کمتر ندارد، بی شک بسیار خوفناک تر از مدل استاندارد خواهد بود. هرچند بخش های مختلف اضافه شده کاملا در بدنه جذب نشده اما این ابرکوپه آفتاب سوخته رقیب سرسختی برای سوپراسپرت های ایتالیایی خواهد بود.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک