به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ،پیکاپ تانلند از سال۹۲ در سبد محصولات این شرکت قرار گرفته و پس از استقبال بالای خریداران، عرضه نسل جدید اینمحصول از سال گذشته برنامه‌ریزی شده است.
پیکاپ تانلند بر اساس آخرین گزارش‌های شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)باکیفیت‌ترین پیکاپ تولیدی کشور است که با موتور ۱۷۴ اسب بخاری و۲۸۰۰ سی‌سیCUMMINS پرقدرت‌ترین پیکاپ تولیدی کشور نیز به حساب می‌آید.
از مهم‌ترین تغییرات نسل جدید پیکاپ تانلند می‌توان به افزایش قدرت موتور نسبت بهنمونه‌های قبلی، بهبود تزئینات داخلی نسبت به مدل قبلی که فضای داخلی آن را بهبود بخشیده و همچنین برخورداری از استاندارد آلایندگی یورو ۵ مجهز به فیلتر دوده DPF درراستای حفظ محیط زیست اشاره کرد.
پیکاپ تانلند محصولی۴WD با امکان تغییر وضعیت به صورت برقی است که با برخورداری ازشاسی مستقل و بدنه مستحکم و همچنین استفاده از برند BORGWARNER به عنوان بهترینبرند در جعبه دنده کمکی(Transfer case) امکان عبور آسان و بدون دردسر از مناطق صعب‌العبور را به راننده می‌دهد.
این محصول از سیستم ترمز ABS+EBD برخوردار است و با وجود ابعاد آن با توجه به سیستمتعلیق بسیار نرم استفاده شده و جادار بودن و راحتی سرنشینان و همچنین اقتصادی بودن آن با توجه به سوخت دیزلی و کسب عنوان کم‌مصرف‌ترین پیکاپ حال حاضر کشور، می‌تواند یکگزینه مناسب به عنوان یک خودرو سواری و روزمره نیز مطرح باشد.
فضای بار مناسب برای حمل بار و امکان نصب کاربری‌های مختلف مانند پول‌رسان، امداد و نجات، آمبولانس، جنگل‌داری و خودرو پیش‌رو آتش‌نشانی، پیکاپ تانلند را به گزینه جذابی برایسازمان‌ها و شرکت‌ها تبدیل کرده است.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک