به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ،آسان موتور به عنوان نماینده رسمی هیوندای کره جنوبی در ایران، فروش نسخه هیبرید هیوندای سوناتا LF را با قیمت ۱۶۲ میلیون تومان آغاز کرده است.
بر اساس اعلام آسان موتور، سوناتا LF هیبرید عرضه شده از سوی این شرکت با بالاترین سطح امکانات وارد بازار ایران خواهد شد و خریداران می توانند با پرداخت ۱۶۲ میلیون تومان، این خودرو را با شرایط فروش ۱۲۰ روزه دو ودیعه ای همراه با سود مشارکت خریداری کنند.
سوناتا LF هیبرید عرضه شده از سوی آسان موتور با بالاترین سطح تجهیزات وارد کشور خواهد شد و از این نظر خریداران نه تنها کمبودی نسبت به نمونه های بنزینی این خودرو حس نمی کنند بلکه در مواردی از جمله توان فنی و بعضی از آپشن ها، خودروی متفاوت و قدرتمند تری را نسبت به نمونه های بنزین سوز در اختیار خواهند داشت.
هیوندای سوناتا هیبرید LF عرضه شده از سوی آسان موتور همچون دیگر خودرو های این شرکت از ۵ سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر گارانتی برخوردار هستند ضمن آنکه برای اطمینان خاطر خریداران این خودرو ها، گارانتی جداگانه ای به مدت هفت سال برای مجموعه باتری های این خودرو در نظر گرفته شده است.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک